English
English
Vesuna Klinika Medycyny Estetycznej - Bonarka
Vesuna Klinika Medycyny Estetycznej - Krokus
NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE ORAZ NAJLEPSZA OFERTA W MAŁOPOLSCE !!!

Cennik

 • HIT TYGODNIA

  NOWOŚĆ !!! ULTHERA™ – ŚWIATOWY HIT W LIFTINGU SKÓRY BEZ SKALPELA !!! NA FALI PIĘKNA ...  Cena
  ULTHERA™ – to przełom w zakresie medycyny estetycznej.  ULTHERA™ to urządzenie, którego działanie można porównać do efektów jakie osiąga się za pomocą skalpela. Nic więc dziwnego, że innowacyjne zabiegi ULTHERA™, zostały uznane za światowy hit w liftingu skóry. ULTHERA™ to urządzenie, dzięki któremu lekarz jest w stanie zobaczyć tkankę podskórną na głębokości od 3 mm do 8 mm. Dzięki temu specjalista precyzyjnie określa właściwą głębokość i kieruje strumień ultradźwięków na wybrane obszary skóry. Ten system łączy ultradźwiękowe obrazowanie ze skoncentrowaną energią ultradźwięków, dając fenomenalne efekty porównywalne jedynie z tymi osiągalnymi podczas zabiegów chirurgicznych.
  Podniesienie brwi 800 zł
  Skronie i uniesienie brwi 1600 zł
  Kurze łapki 800 zł
  Skronie + uniesienie brwi + powieka dolna 2000 zł
  Policzki 3800 zł – 5300 zł*
  Podbródek + linia żuchwy 2000 zł – 3000 zł*
  * dokładną cenę ustala lekarz w zależności wielkości obszaru oraz czasu trwania zabiegu

  NOWOŚĆ !!! AQUAFILLING® BODYLINE™
  – BEZOPERACYJNE POWIĘKSZANIE BIUSTU ORAZ POŚLADKÓW
  AQUAFILLING® BODYLINE™ bezpieczne modelowanie sylwetki z długotrwałym efektem.
  AQUAFILLING® BODYLINE™ jest innowacyjnym preparatem wypełniającym, stosowanym do modelowania i konturowania ciała
  ( powiększanie biustu i pośladków, modelowanie ramion oraz korekty niedoskonałości tkanek miękkich ).
  AQUAFILLING® BODYLINE™ to żel hydrofilowy, który składa się w 98 % z soli fizjologicznej i 2% poliamidu.
  Efekt utrzymuje się co najmniej 5 lat. Końcowy efekt można zaobserwować już 7 dni po zabiegu ( kiedy znikną obrzęki i po absorpcji roztworu podawanego jako znieczulenie miejscowe ).
  Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Znieczulana jest skóra w miejscu wkłucia. Dodatkowo dla komfortu Pacjenta do preparatu AQUAFILLING® BODYLINE™ dodawany jest środek znieczulający. Zabieg trwa około półtorej godziny.
  Preparat AQUAFILLING® BODYLINE™ jest wstrzykiwany do tkanek miękkich, zgodnie z opracowanymi technikami podania za pomocą igły lub kaniuli, co minimalizuje ryzyko doznania urazu podczas zabiegu. Jest to zabieg o niewielkiej inwazyjności, dlatego Pacjent wraca do domu bezpośrednio po zabiegu. Do codziennych czynności może wrócić już 24 godziny po zabiegu. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki i bezbolesny. Ze względu na brak chirurgicznych nacięć do minimum zmniejszone jest ryzyko powstania blizn i bliznowców.
  Jakie są wskazania do użycia AQUAFILLING® BODYLINE™ ?
  • zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu piersi,
  • asymetria piersi,
  • korekta defektów piersi, np. wyrównanie ubytków po zabiegach,
  • korekcja kształtu i wielkości pośladków,
  • korekta defektów pośladków, np. deformacji pooperacyjnych,
  • asymetria pośladków, wrodzona dysproporcja,
  • ”płaskie pośladki”,
  • korekta wad tkanek miękkich różnej etiologii, np. po zabiegu liposukcji.
  Zalety AQUAFILLING® BODYLINE™ ?
  • Mało inwazyjny zabieg szybki powrót do codziennych aktywności.
  • Naturalny wygląd w przeciwieństwie do implantów, preparat jest niewyczuwalny w dotyku oraz nie są widoczne kontury występowania preparatu.
  • Długotrwały efekt przynajmniej na 5 lat.
  • Bezpieczny dla organizmu.
  ; cena za 100 ml preparatu AQUAFILLING® BODYLINE™ CENA – 5500 zł*
  *cena ustalana indywidualnie po konsultacji z lekarzem ; w zależności od ilości preparatu AQUAFILLING® BODYLINE™
 • GINEKOLOGIA ESTETYCZNA
  GINEKOLOGIA ESTETYCZNA Cena
  Ginekologia estetyczna ma na celu poprawę wyglądu i atrakcyjności żeńskich narządów płciowych oraz polepszenie ich funkcji seksualnych. Zabiegi z tego zakresu prowadzą do poprawy poczucia własnej samooceny i komfortu psychicznego leczonych kobiet – ma to również znaczenie dla poprawy wizerunku kobiety w oczach jej partnera. Zabieg pomaga usunąć psychiczną barierę związaną z wyglądem narządów płciowych i powoduje, że kobieta nabiera pewności siebie, dzięki czemu czerpie większą satysfakcję z życia seksualnego.
  Konsultacja lekarska do zabiegów Ginekologii Estetycznej CENA – 80 zł*
  NOWOŚĆ !!! EXILIS® ELITE™ INTIMA – TO PRZEŁOMOWY, NIEINWAZYJNY SYSTEM PRZEWIDZIANY DO PRZEPROWADZANIA NIECHIRURGICZNEGO UJĘDRNIANIA I OBKURCZANIA WARG SROMOWYCH ORAZ DO ZWIĘKSZENIA SATYSFAKCJI SEKSUALNEJ.
  EXILIS® ELITE™ INTIMA oferuje podobne lub lepsze wyniki niż te osiągane dzięki labioplastyce – bez bólu, bez rekonwalescencji oraz bez dyskomfortu pacjentek. Efekt opiera się na naturalnej reakcji organizmu zwanej remodelowaniem kolagenu. Proces ten jest wywoływany przez termiczne pobudzenie fibroblastów zarówno w strukturach podskórnych jak i skórnych. Po podrażnieniu, fibroblasty zaczynają nadprodukcję włókien kolagenowych. Proces prowadzi do większej elastyczności tkanek warg sromowych, a także powoduje ujędrnienie oraz kurczenie się i remodelowanie tkanek warg sromowych. Miejscowe rozgrzanie wejścia do pochwy pomaga zwiększyć przepływ krwi i pobudzenie unerwionych tkanek, co jeszcze bardziej wzmaga długoterminową satysfakcję seksualną pacjentek. Będąc jedynym aparatem tego rodzaju, EXILIS® ELITE™ INTIMA oferuje nieinwazyjną alternatywę wszystkim tym pacjentkom, które nie chcą poddawać się inwazyjnemu zabiegowi labioplastyki. Labioplastyka jest zabiegiem chirurgii estetycznej, który powoduje zmniejszenie wielkości lub zmianę kształtu warg sromowych większych i warg sromowych mniejszych. Leczenie z zastosowaniem EXILIS® ELITE™ INTIMA posiada wiele korzyści sprawiających, że ma ono sporą przewagę nad inwazyjną labioplastyką: leczenie EXILIS® ELITE™ INTIMA nigdy nie łączy się z bólem ani dyskomfortem, a także poprawia satysfakcję seksualną. Specjalna higieniczna osłona zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla pacjentek, jednocześnie umożliwiając niczym niezakłócony przekaz mocy. Wbudowany system EFC zapewnia niezwykłe bezpieczeństwo zabiegu, bez żadnego ryzyka iskrzenia, a także optymalizuje dostarczenie energii do tkanek. Wynik: bezpieczne, skuteczne i komfortowe leczenie.
  CENA – 500 zł
  NOWOŚĆ !!! PAKIET ”EXILIS® ELITE™ INTIMA”
  4 zabiegi EXILIS® ELITE™ INTIMA  ( Program – ujędrnianie i obkurczanie warg sromowych )
  * czas zabiegu EXILIS® ELITE™ INTIMA – ok. 20 min.
  CENA – 2000 zł
  1599 zł

   
  NOWOŚĆ !!! PAKIET ”GOLD  INTIMA”
  1 zabieg LASEROWEGO LECZENIA WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU
  LUB  OBKURCZANIA POCHWY
  + 1 zabieg LASEROWEGO UJĘDRNIANIA WARG SROMOWYCH
  + 4 zabiegi EXILIS® ELITE™ INTIMA ( Program – ujędrnianie i obkurczanie warg sromowych )
  * czas zabiegu EXILIS® ELITE™ INTIMA – ok. 20 min.


  CENA – 5600 zł
  3999 zł
  LASEROWE LECZENIE WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU najczęstszym objawem jest niemożność utrzymania moczu podczas zwykłych czynności jak np. kichnięcie czy kaszel. Często problem pojawia się rano, kiedy wstając z łóżka mocz zaczyna uciekać, czasami niemożliwe jest zdążenie do toalety. Problem dotyczy wielu kobiet po porodzie naturalnym bądź po okresie menopauzy. Do zabiegu wykorzystuje się laser Er:YAG Fotona Dualis SP, który powoduje wzmocnienie ścianek pochwy, powięzi wewnątrzmiedniczej oraz obszar ujścia cewki moczowej. Wiązka laserowa stymuluje włókna kolagenowe śluzówki, co w efekcie prowadzi do ich namnażania i wzmocnienia. Następuje obkurczenie tkanek poddanych zabiegowi, co prowadzi do zmniejszenia kąta nachylenia cewki moczowej i przywraca jej normalną funkcjonalność. CENA –
  1600 zł – 3000 zł**
  LASEROWE OBKURCZANIE POCHWY dolegliwość tzw. "luźnej pochwy" może być wynikiem porodu lub może się pojawić w okresie menopauzy, a więc może dosięgnąć kobiety w każdym wieku. Najnowsze osiągnięcie medycyny – laserowy zabieg obkurczania pochwy powoduje zwiększenie napięcia tkanek. Błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i napięta poprzez zwiększenie produkcji włókien kolagenowych. Poprawie ulegają doznania w trakcie stosunku, zapobiegamy również możliwości pojawienia się wysiłkowego nietrzymania moczu. Wiązka laserowa stymuluje kolagen w błonie śluzowej pochwy i powięzi wewnątrzmiednicznej. W efekcie tkanki stają się bardziej napięte i elastyczne, zmniejsza się obwód pochwy ( jest ciaśniejsza ), polepszają się doznania seksualne, znacznie poprawia się jakość i komfort życia. Laserowe obkurczanie pochwy to najnowsza metoda nie wymagająca operacji. Jest bardzo bezpieczna i nie niesie za sobą żadnego ryzyka powikłań. CENA –
  1600 zł – 3000 zł**
  LASEROWE WYBIELANIE I UJĘDRNIANIE WARG SROMOWYCH to zabieg wykonywany przy użyciu lasera Er:YAG Fotona Dualis SP. Procedura polega na naświetlaniu okolicy zabiegowej wiązką laserową. Efektem zabiegu jest rozjaśnienie skóry na wargach sromowych. Przy okazji uzyskiwany jest dodatkowy efekt – odmłodzenie i ujędrnienie skóry tej okolicy. CENA – 1000 zł
  LASEROWE WYBIELANIE ODBYTU to zabieg wykonywany przy użyciu lasera Er:YAG Fotona Dualis SP. Światło lasera kierowane jest na przebarwioną skórę. Skóra staje się jaśniejsza, ciemne zabarwienie zostaje zredukowane. CENA – 1000 zł

  * cena konsultacji lekarskich do zabiegów Ginekologii Estetycznej odliczana przy pierwszym zabiegu !

  ** cena ustalana indywidualnie po konsultacji z lekarzem ( w zależności od wieku, stopnia nasilenia problemu oraz parametrów lasera )

  *** obowiązkowe konsultacje po zabiegowe są bezpłatne !

 • MEDYCYNA ESTETYCZNA
  KONSULTACJE MEDYCZNE Cena
  Konsultacje Dermatologiczne 100 zł
  Konsultacje lekarskie do zabiegów Medycyny Estetycznej 100 zł
  Konsultacje lekarskie do zabiegów Laseroterapii 40 zł
  UWAGA : cena konsultacji lekarskich do zabiegów Medycyny Estetycznej odliczana przy pierwszym zabiegu !

   

  NOWOŚĆ !!! AQUAFILLING® BODYLINE™ – BEZOPERACYJNE POWIĘKSZANIE BIUSTU ORAZ POŚLADKÓW

  NOWOŚĆ !!! AQUAFILLING® BODYLINE™
  – BEZOPERACYJNE POWIĘKSZANIE BIUSTU ORAZ POŚLADKÓW
  Cena
  AQUAFILLING® BODYLINE™ bezpieczne modelowanie sylwetki z długotrwałym efektem.
  AQUAFILLING® BODYLINE™ jest innowacyjnym preparatem wypełniającym, stosowanym do modelowania i konturowania ciała
  ( powiększanie biustu i pośladków, modelowanie ramion oraz korekty niedoskonałości tkanek miękkich ).
  AQUAFILLING® BODYLINE™ to żel hydrofilowy, który składa się w 98 % z soli fizjologicznej i 2% poliamidu.
  Efekt utrzymuje się co najmniej 5 lat. Końcowy efekt można zaobserwować już 7 dni po zabiegu ( kiedy znikną obrzęki i po absorpcji roztworu podawanego jako znieczulenie miejscowe ).
  Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Znieczulana jest skóra w miejscu wkłucia. Dodatkowo dla komfortu Pacjenta do preparatu AQUAFILLING® BODYLINE™ dodawany jest środek znieczulający. Zabieg trwa około półtorej godziny.
  Preparat AQUAFILLING® BODYLINE™ jest wstrzykiwany do tkanek miękkich, zgodnie z opracowanymi technikami podania za pomocą igły lub kaniuli, co minimalizuje ryzyko doznania urazu podczas zabiegu. Jest to zabieg o niewielkiej inwazyjności, dlatego Pacjent wraca do domu bezpośrednio po zabiegu. Do codziennych czynności może wrócić już 24 godziny po zabiegu. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki i bezbolesny. Ze względu na brak chirurgicznych nacięć do minimum zmniejszone jest ryzyko powstania blizn i bliznowców.
  Jakie są wskazania do użycia AQUAFILLING® BODYLINE™ ?
  • zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu piersi,
  • asymetria piersi,
  • korekta defektów piersi, np. wyrównanie ubytków po zabiegach,
  • korekcja kształtu i wielkości pośladków,
  • korekta defektów pośladków, np. deformacji pooperacyjnych,
  • asymetria pośladków, wrodzona dysproporcja,
  • „płaskie pośladki”,
  • korekta wad tkanek miękkich różnej etiologii, np. po zabiegu liposukcji.
  Zalety AQUAFILLING® BODYLINE™ ?
  • Mało inwazyjny zabieg szybki powrót do codziennych aktywności.
  • Naturalny wygląd w przeciwieństwie do implantów, preparat jest niewyczuwalny w dotyku oraz nie są widoczne kontury występowania preparatu.
  • Długotrwały efekt przynajmniej na 5 lat.
  • Bezpieczny dla organizmu.
  ; cena za 100 ml preparatu AQUAFILLING® BODYLINE™ 5500 zł*
  *cena ustalana indywidualnie po konsultacji z lekarzem ; w zależności od ilości preparatu AQUAFILLING® BODYLINE™

   

  NOWOŚĆ !!! SILHOUETTE-SOFT™ BIO-WCHŁANIALNE NICI LIFTINGUJĄCE

  NOWOŚĆ !!! SILHOUETTE-SOFT™
  BIO-WCHŁANIALNE NICI LIFTINGUJĄCE
  Cena
  Nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia.
  Zabieg z użyciem nici Silhouette wykonywany jest na świecie co 15 min. Efekty są rewelacyjne i długotrwałe! A wystarcza tylko jeden zabieg.
  Dzięki Silhouette-Soft™ kobieta odzyskuje młodą, wypoczętą twarz i nikt oprócz niej nie wie, dlaczego. Silhouette-Soft™, to bio-wchłanialne nici ze stożkami. Zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, aby poprawić wygląd policzków przywrócić objętość skóry w okolicy jarzmowej i podnieść brwi. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. w gabinecie lekarskim. Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette-Soft™ widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy. Nici te można stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej naturalnego wyglądu. Nici Silhouette-Soft™ zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego. Składniki te czynią nici w pełni wchłanianymi. Produkowane są w Michigan w USA w oparciu o 6-letnie doświadczenie Firmy w produkcji nici do liftingu. Gwarancją bezpieczeństwa jest to iż, materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków).
  ; cena za 1 nić SILHOUETTE-SOFT™ 850 zł*
  *cena ustalana indywidualnie po konsultacji z lekarzem ; w zależności od ilości nici SILHOUETTE-SOFT™

   

  BOTOX® – PROMOCJA 25% RABATU

  BOTOX® Cena Cena po rabacie 25%
  Zmarszczki poziome czoła 400 zł – 600 zł* 300 zł – 450 zł*
  Zmarszczki międzybrwiowe 400 zł – 600 zł* 300 zł – 450 zł*
  Kurze łapki 400 zł – 600 zł* 300 zł – 450 zł*
  Bródka 400 zł – 600 zł* 300 zł – 450 zł*
  Wokół ust 150 zł – 250 zł* 110 zł – 180 zł*
  Leczenie Nadpotliwości ( pachy,dłonie, stopy )   1750 zł
  NOWOŚĆ !!! Leczenie Migreny   od 1500 zł*

  * ilość jednostek Botoxu ustala lekarz

  WYPEŁNIACZE ZMARSZCZEK PROMOCJA 25% RABATU

  KWAS HIALURONOWY – JUVEDERM® ULTRA Cena Cena po rabacie 25%
  Kwas Hialuronowy – JUVEDERM® ULTRA 2
  Wypełnianie zmarszczek
  ; cena za strzykawkę ( 0,55 ml ) , czas działania min. 1 rok

  1100 zł

  825 zł
  Kwas Hialuronowy – JUVEDERM® ULTRA SMILE
  Powiększanie i modelowanie ust
  ; cena za strzykawkę ( 0,55 ml ) , czas działania min. 1 rok

  1100 zł

  825 zł
  Kwas Hialuronowy – JUVEDERM® ULTRA 3
  Wypełnianie zmarszczek, korekta nosa
  ; cena za strzykawkę ( 0,8 ml ) , czas działania min. 1 rok

  1400 zł

  1050 zł
  Kwas Hialuronowy – JUVEDERM® ULTRA 4
  Wypełnianie zmarszczek, korekta nosa
  ; cena za strzykawkę ( 0,8 ml ) , czas działania min. 1 rok

  1400 zł

  1050
  Kwas Hialuronowy – SURGIDERM®
  Wypełnianie zmarszczek
  ; cena za strzykawkę ( 0,8 ml ) , czas działania min. 1 rok

  1400 zł

  1050

  JUVEDERM® VOLBELLA PROMOCJA 25% RABATU

  KWAS HIALURONOWY – JUVEDERM® VOLBELLA Cena Cena po rabacie 25%
  Juvéderm® VOLBELLA ( powiększanie i modelowanie ust, wypełnianie ”doliny łez”, drobne zmarszczki )
  Juvéderm® VOLBELLA to najnowszy produkt z serii wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do korekty ust i ich okolic. Stosuje się go w zabiegach stawiających za cel, nie tylko przywrócenie im naturalnej objętości, ale również zarysowania ich kształtu, wygładzenia pionowych linii warg i zagłębień w kącikach. Jednocześnie JUVÉDERM® VOLBELLA, niweluje tzw. linie marionetki, biegnące od kącików ust do podbródka. Preparat JUVÉDERM® VOLBELLA rewelacyjne efekty uzyskuje również podczas zabiegów wypełniania ”doliny łez” oraz drobnych zmarszczek. Najistotniejszym jej składnikiem jest naturalnie pozyskiwany kwas hialuronowy, który pomaga skórze utrzymać objętość i elastyczność. Jego nowa formuła minimalizuje obrzęk, dzięki czemu zaraz po zabiegu usta wyglądają naturalnie i bez przeszkód można powrócić do codziennych czynności. Dodatkowo zawarta w preparacie lidokaina, zapewnia bezbolesny przebieg zabiegu.
  ; cena za strzykawkę ( 1 ml ), czas działania min. 1 rok 1500 zł 1125 zł

   

  ZABIEGI WOLUMETRYCZNE PROMOCJA 25% RABATU

  ZABIEGI WOLUMETRYCZNE
  – JUVEDERM® VOLUMA
  Cena Cena po rabacie 25%
  ZABIEGI WOLUMETRYCZNE – JUVEDERM® VOLUMA  ( okolice kości policzkowej, policzki, fałdy nosowo-wargowe, kąciki ust, żuchwa, podbródek, szyja, skronie )
  JUVEDERM® VOLUMA to preparat wolumetryczny z kwasem hialuronowym do wstrzyknięć, który przywraca twarzy utracony kontur, nadając jędrność podbródkowi, policzkom i kościom policzkowym, które zapadły się i osłabły w wyniku związanych z wiekiem spadku masy ciała i utraty tkanki tłuszczowej. Już bezpośrednio po zabiegu można zauważyć, że kontury twarzy są pełniejsze i okrąglejsze ... nadając twarzy delikatniejszy, młodszy wygląd.   
  ; cena za strzykawkę ( 1 ml ), czas działania min. 15 miesięcy 1500 zł 1125 zł  MEZOTERAPIA IGŁOWA PROMOCJA 10% RABATU

  LIPOLIZA INIEKCYJNA Cena Cena po rabacie 10%
  LIPOLIZA   INIEKCYJNA ( podbródek, dolna część policzków "chomiki", talia i "boczki", brzuch, pośladki, okolice kolan, zewnętrzna część ud "bryczesy", wewnętrzna część ud, ramiona ) – służy do modelowania sylwetki, usuwania tłuszczu z miejsc opornych na odchudzenie oraz redukcji cellulitu. Pobudzające spalanie tkanki tłuszczowej koktajle do mezoterapii działają wyszczuplająco i antycellulitowo. Skutecznie redukują nagromadzone komórki tłuszczowe i rozbijają cellulit. Działają detoksykująco i wygładzająco. Napinają skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacniają elastyczność skóry i poprawiają jej kondycję.
  Dermastabilon®  redukcja tkanki tłuszczowej
  ; cena za ampułkę 5 ml

  250 zł

  225 zł
  Revital CelluForm® redukcja cellulitu
  ; cena za ampułkę 10 ml

  450 zł

  405 zł

   

  MEZOTERAPIA IGŁOWA – STRATCHCARE® Cena Cena po rabacie 10%
  StratchCare® – produkt o wyjątkowo skutecznej formule zawierający kwas hialuronowy, DMAE, pierwiastki śladowe oraz witaminę B5, by uzyskać maksymalny efekt napięcia i wzmocnienia skóry. Kwas hialuronowy dodatkowo odżywia i kondycjonuje skórę. Dzięki kwasowi hialuronowemu, jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie i regenerację. DMAE wywołuje efekty liftingu i naprężenia, napina włókna kolagenowe skóry.
  Preparat SkretchCare® jest bardzo skuteczny w leczeniu i usuwaniu rozstępów !!!
  StratchCare® – redukcja rozstępów
  ; cena za ampułkę 5 ml

  350 zł

  315 zł

   

  MEZOTERAPIA IGŁOWA
  – TEOSYAL REDENSITY I®
  Cena Cena po rabacie 10%
  MEZOTERAPIA IGŁOWA – TEOSYAL REDENSITY I® ( wokół oczu, okolice ust, twarz, szyja, dekolt, dłonie )
  Zupełnie nowa koncepcja łącząca techniki wypełnienia i mezoterapii. Zabieg pomaga odbudować strukturę skóry i wzmacnia jej zdolność do odbijania światła. Teosyal Redensity I® to ekskluzywna formuła połączenia kwasu hialuronowego i wyselekcjonowanych składników, które wspomagają proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej i zapewniają ochronę antyoksydacyjną oraz niezwykłe efekty ujędrnienia i nawilżenia.
  ; cena za strzykawkę ( 1 ml ) 700 zł 630 zł
  PAKIET : 3 x strzykawka ( 3 x 1 ml )   1200 zł

   

  MEZOTERAPIA IGŁOWA
  – TEOSYAL REDENSITY II®
  Cena Cena po rabacie 10%
  MEZOTERAPIA IGŁOWA – TEOSYAL REDENSITY II® ( wokół oczu, cenie pod oczami, worki po oczami, ”dolina łez”)
  Teosyal Redensity II® to innowacyjny preparat na bazie żelu składający się z usieciowanego kwasu hialuronowego przeznaczonego do leczenia okolicy oka dający naturalny i długoterminowy rezultat. Preparat wypełnia obszar oczodołu, między innymi dolinę łez, niewielkie worki pod oczami, redukuje cienie, a ponadto posiada działanie nawilżające, antyoksydacyjne, regeneracyjne – dzięki kompleksowi aminokwasów, oraz właściwości pobudzające proces przebudowy skóry – powoduje namnażanie włókien kolagenowych.
  ; cena za strzykawkę ( 1 ml ) 1100 zł 990 zł

   

  HYDROLIFTING – JUVEDERM® HYDRATE Cena Cena po rabacie 10%
  HYDROLIFTING – JUVEDERM® HYDRATE  ( wokół oczu, okolice ust, twarz, szyja, dekolt, dłonie )
  Unikalna formuła JUVEDERM® HYDRATE sprawia, że głębokie warstwy skóry zostają nawilżone, a drobne bruzdy i zmarszczki przestają być widoczne. Skóra nabiera zdrowego i świeżego wyglądu oraz staje się aksamitna w dotyku. Skóra jest znacząco nawilżona i bardziej elastyczna. W rezultacie obszar poddany zabiegowi jest wyraźnie odświeżony, skóra odzyskuje młodzieńczy, naturalny blask a twarz pogodny i promienny wygląd.
  ; cena za strzykawkę ( 1 ml ) 800 zł 720 zł

   

  HAIRCARE® Cena Cena po rabacie 10%
  HairCare – jednym z najczęstszych wskazań do mezoterapii są choroby włosów, w których dochodzi do utraty lub znacznego osłabienia struktury włosów. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy preparatów mineralnych, witamin i leków przeciwzapalnych można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów. Można również zapobiegać nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje się międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Mezoterapia wspomaga odrost włosów, stymuluje i wzmacnia cebulki włosa, przywraca równowagę biologiczną skóry głowy.
  HairCare Leczenie wypadania włosów
  ; cena za ampułkę 5 ml

  300 zł

  270 zł

  PEELINGI MEDYCZNE PROMOCJA 10% RABATU

  PEELINGI MEDYCZNE Cena Cena po rabacie 10%
  Nano Peel EYE – Skin Project – okolice oczu oraz wrażliwe okolice twarzy i szyi – cienie, przebarwienia, prosaki 220 zł 200 zł
  Easy TCA 15% – stymulacja odnowy komórek skóry – fotostarzenie, przebarwienia, blizny potrądzikowe, zmarszczki, skóra palacza, ostuda, keratoza, rozstępy 400 zł 360 zł
  Glykopeel – peeling lekarski glikolowy 50% - 70% 200 zł 180 zł
  Peeling lekarski Cosmelan 1700 zł 1530 zł
 • LASEROTERAPIA

  LASER  DIODOWY  PALOMAR  VECTUS™ DEPILACJA LASEROWA – TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA

  LASER  DIODOWY  PALOMAR  VECTUS™
  W Klinice VESUNA pracujemy obecnie na najnowszym Laserze Diodowym PALOMAR VECTUS™ ,który posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie, dopuszczający je na rynek jako urządzenia do trwałego usuwania włosów oraz przebarwień.

  Laser VECTUS™ to innowacyjna technologia firmy PALOMAR Medical Technologies przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia  oraz przebarwień. Firma Palomar tworząc w 1997 roku najbardziej znany na świecie laser Light Sheer i otrzymując dla niego certyfikat FDA, zyskała sobie miano pioniera w dziedzinie technologii trwale usuwających owłosienie. Dziś, po kilkunastu latach doświadczeń i badań naukowych ugruntowuje swoją pozycję lidera produkując nową wersję systemu Light Sheer – Laser Diodowy PALOMAR VECTUS™.

  NAJSZYBSZA ORAZ NAJSKUTECZNIEJSZA DEPILACJA LASEROWA NA ŚWIECIE !!!***
  Obecnie jedyną metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe jest depilacja laserowa …
  PALOMAR VECTUS™ to prawdziwie innowacyjna technologia trwałego usuwania owłosienia. Jest skuteczna i bezpieczna dla każdego koloru skóry oraz każdego koloru owłosienia. Jej wyjątkowość polega na tym, że skutecznie działa nawet na tak trudne do usunięcia włosy jak rude czy jasny blond !!!

  PALOMAR VECTUS™  jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. PALOMAR VECTUS™ został wzbogacony o kilka technologii oraz bardzo duże ”okienko” zabiegowe. Urządzenie ma  wbudowany system chłodzenia, które posiada osobny certyfikat FDA. PALOMAR VECTUS™ działa bardzo szybko, co podnosi komfort pacjenta. PALOMAR VECTUS™ posiada również inteligentny system odczytu poziomu melaniny w skórze – Skintel. System ten jako jedyny na świecie posiada certyfikat FDA. Urządzenie samoistnie wybiera parametry zabiegu w zależności od koloru skóry pacjenta. Ryzyko poparzenia nie istnieje !!! Wprowadzone zmiany 20-sto krotnie skracają czas trwania zabiegu i powodują, iż jest on całkowicie bezpieczny.

  Obszar zabiegowy Cena
  Bikini ( linia bikini ) 250 zł
  Bikini brazylijskie ( pełne ) 370 zł
  Pośladki ( całe ) 300 zł
  Pośladki ( częściowe ) 150 zł
  Uda 300 zł
  Łydki 300 zł
  Pachy 200 zł
  Ramiona 250 zł
  Przedramiona 220 zł
  Tors 350 zł
  Brodawki 150 zł
  Brzuch 300 zł
  Linia Brzucha 150 zł
  Tors + Brzuch 550 zł
  Kark 200 zł
  Plecy 250 zł – 600 zł*
  Uszy 100 zł
  Brwi 100 zł
  Policzki 200 zł
  Baki 200 zł
  Warga górna 100 zł
  Broda 200 zł
  Szyja 250 zł
  Cała Twarz Brwi + Policzki + Baki + Warga górna + Broda                      600 zł
  * dokładną cenę ustala kosmetolog w zależności od wielkości obszaru oraz czasu trwania zabiegu

  LASER  DIODOWY  PALOMAR  VECTUS™ LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

  LASER  DIODOWY  PALOMAR  VECTUS™
  PALOMAR VECTUS™ usuwa również szpecące przebarwienia z powierzchni skóry !!! W przypadku usuwania przebarwień zazwyczaj wystarcza zaledwie 1 zabieg do osiągnięcia pełnego i satysfakcjonującego efektu. Przebarwienie natomiast  przybierze ciemniejszy odcień, po 2-3 tygodniach w naturalny sposób ulegnie złuszczeniu wraz z naskórkiem. W cięższych przypadkach gdy przebarwienie jest ciemniejsze będzie potrzeba od 2 do maksymalnie 3 zabiegów.

  Obszar zabiegowy Cena
  Pojedyncze przebarwienie 100 zł
  Twarz  500 zł
  Czoło 300 zł
  Policzki 400 zł
  Szyja  400 zł
  Dekolt  500 zł
  Ramiona 500 zł
  Plecy  300 zł – 700 zł*
  Dłonie  250 zł
  Pakiet „ LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ " – twarz
  3 zabiegi Laserowego Usuwania Przebarwień 
   
  1500 zł   999 zł
  * dokładną cenę ustala kosmetolog w zależności od wielkości obszaru oraz czasu trwania zabiegu  

  LASEROWE LECZENIE CHRAPANIA

  LASER FOTONA DUALIS SP
  Procedura laserowego leczenia chrapania metodą NightLase przy użyciu lasera Er:YAG jest bezpieczną
  i efektywną metodą znaczącej redukcji chrapania i bezdechu śródsennego
  . Zabieg polega na naświetlaniu struktur gardła tj. podniebienia miękkiego, języczka, łuków podniebiennych, oraz bocznych powierzchni nasady języka. Zabieg jest bezbolesny, nie wymagający znieczulenia i nie wywołujący efektów ubocznych.

  Leczenie chrapania Cena
  1 zabieg 500 zł
  Pakiet 3 zabiegów 1500 zł   999 zł

  LASEROWE LECZENIE GRZYBICY PAZNOKCI

  LASER FOTONA XP – 2 i LASER FOTONA DUALIS SP
  Laseroterapia wychodzi naprzeciw tradycyjny metodom leczenia. Jednym z zastosowań lasera FOTONA Nd:YAG jest leczenie grzybicy paznokci. Terapia polega na naświetlaniu płytki paznokcia oraz tkanek okalających wiązką lasera. Zabieg jest prosty, szybki i sukcesywnie usuwa infekcję grzybiczą bez żadnych efektów ubocznych czy też komplikacji. Laseroterapia to krok w przyszłość w leczeniu grzybicy paznokci.

  Obszar zabiegowy Cena
  Do 5 paznokci 250 zł
  Do 10 paznokci 400 zł

  LASEROWE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

  LASER FOTONA DUALIS SP
  – brodawki łojotokowe, keratozy słoneczne, prosaki ( milia ), brodawki płaskie, kępki żółte( xanthelasma ), włókniaki miękkie, poilip włóknistonabłonkowy ( fibroepithelial polyp )
  Zabieg polega na odcięciu zmiany za pomocą wiązki laserowej. Po usunięciu zmiany pozostaje mała ranka, która bardzo szybko się goi. Efekt jest trwały i raz usunięta zmiana skórna nie odrasta już w tym miejscu. Sam zabieg zaś jest krótki co nie powoduje dyskomfortu pacjenta.

  Laserowe usuwanie zmian skórnych 100 zł – 500 zł*
  * dokładną cenę ustala lekarz dermatolog w zależności od ilości zmian skórnych

  LASEROWE ZAMYKANIE NACZYŃ PŁYTKICH, GŁĘBOKICH NA TWARZY I NOGACH

  LASER FOTONA XP – 2 i LASER FOTONA DUALIS SP
  Głównym punktem działania lasera jest hemoglobina. Wraz z pochłanianiem przez krew energii wiązki laserowej w naczyniu powstaje bardzo wysoka temperatura i zniszczeniu ulega ściana naczynia krwionośnego. Promień lasera wnika do naczynia krwionośnego nie uszkadzając naskórka. Podgrzewa czerwone ciałka krwi, które ulegają koagulacji, w wyniku tego procesu naczynie zamyka się.

  Obszar zabiegowy Cena
  Pojedyncze naczynko 100 zł
  Cała Twarz 500 zł
  Skrzydełka Nosa 200 zł
  Cały Nos 250 zł
  Policzki 300 zł
  Uda 400 zł – 800 zł*
  Łydki 300 zł – 700 zł*
  Plamki rubinowe – do 20 zmian  100 zł – 400 zł*
  * dokładną cenę ustala kosmetolog w zależności od wielkości obszaru oraz czasu trwania zabiegu

  LASEROWE LECZENIE RUMIENIA

  LASER FOTONA XP – 2 i LASER FOTONA DUALIS SP
  W zależności od objawów klinicznych, wykonanie skutecznego zabiegu wymaga każdorazowo indywidualnego dobrania źródła światła i parametrów impulsu. Energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi –  hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc temperaturę krwi. Gdy krew osiągnie wystarczającą temperaturę koaguluje i niszczy ścianę naczynia, które po pewnym czasie jest usuwane przez organizm.

  Obszar zabiegowy Cena
  Twarz 300 zł
  Czoło 150 zł
  Nos 100 zł
  Policzki 150 zł
  Broda  100 zł
  Szyja 200 zł
  Dekolt 250 zł
  Pakiet „ LASEROWE LECZENIE RUMIENIA " – twarz
  3 zabiegi Laserowego Leczenia Rumienia
   
  900 zł   699 zł

  LASER FRAKCYJNY – RESURFACING I REMODELING – Er:YAG + Nd:YAG
  MOC DWÓCH LASERÓW W JEDNYM
  – FRAKCYJNA REWOLUCJA

  LASER FOTONA DUALIS SP
  Najbardziej efektywna, działająca najgłębiej forma peelingu laserowego frakcyjnego. Dla osób dojrzałych, z bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, wyraźnymi zmarszczkami i bruzdami oraz zwiotczałą skórą.

  Obszar zabiegowy Cena
  Twarz 1200 zł
  Szyja 900 zł
  Dekolt 1000 zł
  Twarz, Szyja 1700 zł
  Twarz, Szyja, Dekolt 2200 zł

  PEELING LASEROWY – TRYB GŁĘBOKI

  LASER FOTONA DUALIS SP
  Metoda zdecydowanie bardziej precyzyjna oraz skuteczna w usuwaniu wierzchniej warstwy skóry aniżeli zabiegi mechaniczne   ( np. mikrodermabrazja) lub chemiczne ( np. kwasy ). Zabieg powoduje odmłodzenie skóry, poprawia jej gęstość i jędrność, usuwa wszelkie blizny, zmarszczki, uszkodzenie posłoneczne, powiększone pory i przebarwienia oraz ujednolica koloryt. Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask.

  Obszar zabiegowy Cena
  Dłonie 350 zł
  Twarz 700 zł
  Szyja 400 zł
  Dekolt 500 zł
  Twarz, Szyja 1000 zł
  Twarz, Szyja, Dekolt 1200 zł

  FRAKCJONOWANIE LASEROWE Z EFEKTEM ABLACJI ”SMOOTH”

  LASER FOTONA DUALIS SP
  Minimalne ablacyjne wygładzanie skóry. Jest to nowoczesny zabieg wykonywany laserem FOTONA Er:Yag, który powoduje lekkie kontrolowanie złuszczenia naskórka oraz przebudowę kolagenu. W trybie Fotona SMOOTH, energia lasera transmitowana jest na powierzchnię skóry, nie prowadząc do głębokiej ablacji i ulega dalszemu rozproszeniu w głębszych warstwach tkanek. Stosowanie tego zabiegu wskazane jest w przypadkach, gdy pacjent chce uzyskać znakomite efekty ujędrniania i wygładzania skóry jednocześnie przy minimalnym naruszeniu warstwy naskórka. Zabieg poprawia wygląd skóry, ujednolica koloryt, redukuje przebarwienia, wygładza strukturę skóry, zwęża rozszerzone pory. Dzięki jednemu zabiegowi można osiągnąć rezultaty odpowiadające minimum 10 sesjom mikrodermabrazji!

  Obszar zabiegowy Cena
  Dłonie 250 zł
  Twarz 400 zł
  Szyja 300 zł
  Dekolt 350 zł
  Twarz, Szyja 600 zł
  Twarz, Szyja, Dekolt 800 zł

  FOTOODMŁADZANIE Z TECHNOLOGIĄ T3

  LASER FOTONA XP – 2 i LASER FOTONA DUALIS SP
  Fotoodmładzanie T3 jest oparte na pochłanianiu energii lasera przez hemoglobinę. Proces ten powoduje odnowę i regenerację skóry oraz przebudowę kolagenu. Natychmiastowy efekt gładkiej skóry, likwidacji rozszerzonych porów, poprawę jędrności , napięcia i kolorytu skóry.

  Obszar zabiegowy Cena
  Twarz 200 zł
  Szyja 100 zł
  Dekolt 150 zł

  LASEROWE UJĘDRNIANIE I ODMŁADZANIE BIUSTU

  LASER FOTONA DUALIS SP
  Dzięki wiązce promieni lasera Er: YAG Dualis SP wytwarza się w skórze kilkaset maleńkich mikro – uszkodzeń, które powodują szybką regenerację komórek oraz stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Poprawia to jędrność i gęstość skóry biustu oraz zwiększa jej napięcie, co automatycznie podnosi piersi. Działanie złuszczające peelingu frakcyjnego powoduje, iż skóra jest odmłodzona, wygładzona, odzyskuje równomierny i promienny koloryt.

  Obszar zabiegowy Cena
  Biust 600 zł
  Pakiet  „ UJĘDRNIANIE I ODMŁADZANIE BIUSTU "
  3 zabiegi Laserowego Ujędrniania i Odmładzania Biustu

  1800 zł   999 zł

  LASEROWA LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW

  LASER FOTONA DUALIS SP
  Efektem działania lasera frakcjonującego Er:YAG Dualis SP jest likwidowanie rozstępów. Laser likwiduje rozstępy przy zastosowaniu wiązki świetlnej o różnej sile i różnym czasie.

  Obszar zabiegowy Cena
  Pojedynczy rozstęp 100 zł
  Ramiona 600 zł
  Piersi 600 zł
  Brzuch 800 zł
  Biodra 600 zł
  Pośladki 700 zł
  Uda 600 zł – 900 zł*
  Łydki 550 zł – 750 zł*
  Pakiet  „ MAKSYMALNA LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW I " – wybrany obszar
  ( dla skóry zwiotczałej z rozstępami )
  4 zabiegi Laserowej Likwidacji Rozstępów


  1999 zł
  Pakiet  „ MAKSYMALNA LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW II " – wybrany obszar
  ( dla skóry z głębokimi rozstępami )
  3 zabiegi Laserowej Likwidacji Rozstępów
  + 3 ampułki Mezoterapii igłowej StretchCare®
  ( zabiegi wykonuje lekarz dermatolog )  2299 zł
  * dokładną cenę ustala kosmetolog w zależności od wielkości obszaru oraz czasu trwania zabiegu

  LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

  LASER FOTONA DUALIS SP
  Efektem działania lasera frakcjonującego Er:YAG Dualis SP jest usuwanie przebarwień, plam posłonecznych i starczych. Kiedy intensywne foto-impulsy są selektywnie wchłaniane przez grupę chromoforów, foto-termiczny proces, który powstaje, powoduje koagulację melaniny i sprawia, że przebarwienia zanikają.

  Obszar zabiegowy Cena
  Pojedyncze przebarwienie 100 zł
  Twarz 500 zł
  Czoło 300 zł
  Policzki 400 zł
  Szyja 400 zł
  Dekolt  500 zł
  Ramiona 500 zł
  Plecy  300 zł – 700 zł*
  Dłonie  250 zł
  Pakiet „ LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ " – twarz
  3 zabiegi Laserowego Usuwania Przebarwień 

  1500 zł   999 zł
  * dokładną cenę ustala kosmetolog w zależności od wielkości obszaru oraz czasu trwania zabiegu

  LASEROWE USUWANIE BLIZN ( CHIRURGICZNYCH, PRZEROSŁYCH, POURAZOWYCH, KELOIDÓW )  
  I BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

  LASER FOTONA DUALIS SP
  Efektem działania lasera frakcjonującego Er:YAG Dualis SP jest likwidowanie blizn, dzięki ablacji przerośniętej tkanki do poziomu zdrowej skóry. Możliwość modelowania tkanki jest bardzo efektywna.

  Obszar zabiegowy Cena
  Pojedyncza blizna – do 1 cm2 150 zł
  Pojedyncza blizna – do 10 cm2 300 zł
  Pojedyncza blizna – do 30 cm2 500 zł
  Blizna powyżej 30 cm2 550 zł – 1200 zł*
  Blizny potrądzikowe 600 zł – 1500 zł*
  * dokładną cenę ustala kosmetolog w zależności od wielkości obszaru oraz czasu trwania zabiegu

  LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU I TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO

  LASER FOTONA XP – 2 i LASER FOTONA DUALIS SP
  Światło lasera działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, obkurcza grudki trądzikowe, zapobiega nawrotom nowych zmian. Już po jednym zabiegu widoczna jest zdecydowana poprawa. Zabieg nie powoduje niedyspozycji estetycznej.

  Obszar zabiegowy Cena
  Twarz 200 zł
  Plecy 350 zł
  Pakiet „ LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU " – twarz
  3 zabiegi Laserowego Leczenia Trądziku

  600 zł   499 zł

   

 • NOWOŚĆ !!! ULTHERA™ – ŚWIATOWY HIT W LIFTINGU SKÓRY BEZ SKALPELA
  NOWOŚĆ !!! ULTHERA™ – ŚWIATOWY HIT W LIFTINGU SKÓRY BEZ SKALPELA NA FALI PIĘKNA ...  Cena
  ULTHERA™ – to przełom w zakresie medycyny estetycznej.  ULTHERA™ to urządzenie, którego działanie można porównać do efektów jakie osiąga się za pomocą skalpela. Nic więc dziwnego, że innowacyjne zabiegi ULTHERA™, zostały uznane za światowy hit w liftingu skóry. ULTHERA™ to urządzenie, dzięki któremu lekarz jest w stanie zobaczyć tkankę podskórną na głębokości od 3 mm do 8 mm. Dzięki temu specjalista precyzyjnie określa właściwą głębokość i kieruje strumień ultradźwięków na wybrane obszary skóry. Ten system łączy ultradźwiękowe obrazowanie ze skoncentrowaną energią ultradźwięków, dając fenomenalne efekty porównywalne jedynie z tymi osiągalnymi podczas zabiegów chirurgicznych.
  Podniesienie brwi 800 zł
  Skronie i uniesienie brwi 1600 zł
  Kurze łapki 800 zł
  Skronie + uniesienie brwi + powieka dolna 2000 zł
  Policzki 3800 zł – 5300 zł*
  Podbródek + linia żuchwy 2000 zł – 3000 zł*
  * dokładną cenę ustala lekarz w zależności wielkości obszaru oraz czasu trwania zabiegu

   

 • HIGH TECH – ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE I LIFTINGUJĄCE
  NOWOŚĆ !!! VIVACE® BTL Cena Cena
  NOWOŚĆ !!! VIVACE® BTL
  FRAKCJONOWANIE  MIKROIGŁOWE  RF  Z  TERAPIĄ  SKOJARZONĄ  LED
  ABSOLUTNA NOWOŚĆ W ZABIEGACH MEDYCYNY ESTETYCZNEJ !!!
  VIVACE® – ”Igłowy Termolifting RF” już dostępny w KLINICE VESUNA !!!
  VIVACE® BTL – innowacyjna, bezpieczna i precyzyjna metoda liftingu skóry bez skalpela. Długo oczekiwana alternatywa dla agresywnych, frakcyjnych zabiegów laserowych odmładzania i liftingu z minimalnym (1-2 dni) okresem rekonwalescencji. VIVACE® jest obecnie jedynym aparatem na rynku estetycznym dającym przestrzenny efekt 3D ujędrniania skóry dzięki wielopunktowemu działaniu na jej kolejne warstwy. VIVACE® to przełomowa, szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura medycznego modelowania i ujędrniania przestrzennego skóry.
  Sekret VIVACE® tkwi w jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych. Termolifting, powoduje zagęszczenie i ujędrnienie skóry, dając poprawę wyglądu twarzy (owal, opadające policzki), okolic oczu (zmarszczki, opadające powieki, ”worki pod oczami”), szyi, dekoltu, dłoni, piersi, brzucha, ramion (wiotka skóra). Głowica urządzenia jest wyposażona w 36 mikroigieł, których końcówki, po przekłuciu skóry, są podgrzewane. Bezpośrednim efektem są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowują proces odnawiania włókien kolagenowych. Światło LED aktywuje komórki skóry do zwiększenia produkcji kolagenu, poprawia napięcie oraz koloryt i teksturę skóry.
  Zabieg urządzeniem VIVACE® przeznaczony jest dla osób, które chcą :
  – poprawić owal twarzy
  – odmłodzić skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
  – ujędrnić piersi, ramiona, brzuch lub uda
  – usunąć zmarszczki, blizny, blizny potrądzikowe rozstępy oraz rozszerzone pory
  – wyleczyć trądzik
  – trwale zmniejszyć lub zlikwidować pocenia w okolicy pach
  PROMOCJA  35%  RABATU
  Twarz 1250 zł*   799 zł* 1500 zł*   999 zł*
  Szyja 800 zł*   499 zł* 900 zł*   599 zł*
  Dekolt 1000 zł*   649 zł* 1200 zł*   799 zł*
  Twarz, Szyja 1750 zł*   1149 zł* 2000 zł*   1299 zł*
  Twarz, Szyja, Dekolt 2000 zł*   1299 zł* 2200 zł*   1499 zł*
  Ramiona 1000 zł*   649 zł* 1200 zł*   799 zł*
  Piersi 1000 zł*   649 zł* 1200 zł*   799 zł*
  Dłonie 700 zł*   499 zł* 800 zł*   599 zł*
  Brzuch 1250 zł*   799 zł* 1500 zł*   999 zł*
  Pośladki 1250 zł*   799 zł* 1500 zł*   999 zł*
  Uda 1250 zł*   799 zł* 1500 zł*   999 zł*
  Kolana 1000 zł*   649 zł* 1200 zł*   799 zł*
  * dokładną cenę ustala kosmetolog/lekarz w zależności od ilości przejść ( od 2 do 3 )
     na różnych głębokościach ( od 0,5 mm do 3,5 mm )

  ** możliwość dokupienia zabiegu peelingiem medycznym Easy TCA 15% – 200 zł

   

  NOWOŚĆ !!! EXILIS® ELITE™ Cena Cena promocyjna
  NOWOŚĆ !!! EXILIS® ELITE™ – ŚWIATOWY PRZEBÓJ BTL ®
  – FACELIFTING, TERMOLIFTING, MODELOWANIE TWARZY – Dwukrotnie wyższa moc i spektakularne efekty zabiegowe !!!
  Nowe urządzenie EXILIS®ELITE™ pozwala osiągnąć zdecydowanie wyższy poziom zaawansowania i efektywności w medycynie estetycznej. Najnowsza głowica EXILIS®ELITE™  umożliwia wykonywanie zabiegów na dwukrotnie wyższych parametrach zabiegowych, zapewniając spektakularną skuteczność oraz rezultaty kliniczne !!! Bezoperacyjny lifting skóry EXILIS®ELITE™ to innowacyjna metoda dająca spektakularne efekty w postaci redukcji zmarszczek, tkanki tłuszczowej na twarzy i podbródku, ujędrnienia oraz  wygładzenia skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu. Już po pierwszym zabiegu widać zmiany oraz zadowalające efekty – poprawia się wygląd, struktura i napięcie skóry. Twarz, szyja są zdecydowanie odmłodzone bez użycia skalpela, a efekt liftingu utrzymuje się bardzo długo.
  Program – Bezoperacyjny lifting i odmładzanie skóry
  Czas zabiegu – 1 godz. / 1,5 godz.
  1 zabieg EXILIS® ELITE™  – Twarz, Szyja 600 zł  
  1 zabieg EXILIS® ELITE™ – Twarz, Szyja, Dekolt 700 zł  
  1 zabieg EXILIS® ELITE™ – Biust 400 zł  
  PAKIET  3 zabiegi EXILIS® ELITE™ – Twarz, Szyja 1800 zł 1199 zł
  PAKIET  4 zabiegi EXILIS® ELITE™ – Twarz, Szyja 2400 zł 1399 zł
  PAKIET  3 zabiegi EXILIS® ELITE™ – Twarz, Szyja, Dekolt 2100 zł 1399 zł
  PAKIET  4 zabiegi EXILIS® ELITE™ – Twarz, Szyja, Dekolt 2800 zł 1599 zł
  PAKIET  4 zabiegi EXILIS® ELITE™ – Biust 1600 zł 999 zł
  Obszary zabiegowe : Twarz, Szyja, Dekolt, Biust

   

  TriLipo® MAXIMUS MED Cena Cena promocyjna
  TriLipo® MAXIMUS MED – zabiegi wykonane przy użyciu systemu MAXIMUS™ stymulują naturalną odnowę kolagenu co skutkuje niewiarygodną poprawą napięcia skóry i natychmiastowym efektem liftingu oraz redukcji zmarszczek. TriLipo® MAXIMUS™ MED daje bardzo dobre efekty w modelowaniu twarzy oraz ujędrnia i odmładza skórę. Pomaga również w podniesieniu owalu twarzy – redukcji tzw. "drugiego podbródka" . To najbardziej kompleksowy system anti-agning dostępny na rynku. Dzięki urządzeniu TriLipo® MAXIMUS™ MED będziesz wyglądać i czuć się młodziej, bez bólu, operacji czy okresu rekonwalescencji.
  Program – Lifting i odmładzanie skóry + Program – DMA
  Czas zabiegu – 1 godz. / 1,5 godz.
  1 zabieg TriLipo® MAXIMUS – Twarz, Szyja 500 zł  
  1 zabieg TriLipo® MAXIMUS – Twarz, Szyja, Dekolt 600 zł  
  1 zabieg TriLipo® MAXIMUS – Biust 300 zł  
  PAKIET  3 zabiegi TriLipo® MAXIMUS – Twarz, Szyja 1500 zł 999 zł
  PAKIET  4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS – Twarz, Szyja 2000 zł 1199 zł
  PAKIET  3 zabiegi TriLipo® MAXIMUS – Twarz, Szyja, Dekolt 1800 zł 1199 zł
  PAKIET  4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS – Twarz, Szyja, Dekolt 2400 zł 1399 zł
  PAKIET  4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS – Biust 1200 zł 799 zł
  Obszary zabiegowe : Twarz, Szyja, Dekolt, Biust

   

  W  PAKIECIE  NAJTANIEJ … !!!
  PAKIET 3 zabiegi VIVACE® – twarz CENA – 2399 zł*
  PAKIET 3 zabiegi VIVACE® – wybrana partia ciała CENA – 2699 zł*
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 4 zabiegi VIVACE® – blizna do 10 cm2 CENA – 999 zł
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 4 zabiegi VIVACE® – blizna do 30 cm2 CENA – 1499 zł
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 4 zabiegi VIVACE® + 4 zabiegi LASEREM FRAKCYJNYM – blizna do 10 cm2 CENA – 1799 zł
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 4 zabiegi VIVACE® + 4 zabiegi LASEREM FRAKCYJNYM – blizna do 30 cm2 CENA – 2699 zł
  PAKIET 1 zabieg VIVACE® + 1 zabieg LASEREM FRAKCYJNYM – twarz CENA – 1499 zł*
  PAKIET 1 zabieg VIVACE® + 1 zabieg LASEREM FRAKCYJNYM – wybrana partia ciała CENA – 1749 zł*
  PAKIET 3 zabiegi VIVACE® + 1 zabieg LASEREM FRAKCYJNYM – twarz CENA – 2699 zł*
  PAKIET 3 zabiegi VIVACE® + 3 zabiegi LASEREM FRAKCYJNYM – wybrana partia ciała CENA – 3599 zł*
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 1 zabieg LASEROWEGO LECZENIA TRĄDZIKU FOTONA Nd:YAG + 1 zabieg VIVACE® – twarz CENA – 1349 zł*
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 1 zabieg VIVACE® ( twarz ) + 2 zabiegi EXILIS® ELITE™ ( twarz, szyja ) CENA – 1649 zł*
  *VIVACE® – określona ilość przejść tj. 2 przejścia na różnych głębokościach ( od 0,5 mm do 3,5 mm )
  PAKIET POZBĄDŹ SIĘ DRUGIEGO PODBRÓDKA – podbródek
  1 ampułka Lipolizy iniekcyjnej Dermastabilon ( zabiegi wykonuje lekarz dermatolog )
  + 2 zabiegi EXILIS® ELITE™ + 2 zabiegi TriLipo®MAXIMUS™
  CENA – 600 zł   499 zł
  PAKIET TriLipo® MAXIMUS – 3 zabiegi – twarz, szyja CENA – 1500 zł   999 zł
  PAKIET TriLipo® MAXIMUS – 4 zabiegi – twarz, szyja CENA – 2000 zł   1199 zł
  PAKIET TriLipo® MAXIMUS – 3 zabiegi – twarz, szyja, dekolt CENA – 1800 zł   1199 zł
  PAKIET TriLipo® MAXIMUS – 4 zabiegi – twarz, szyja, dekolt CENA – 2400 zł   1399 zł
  PAKIET TriLipo® MAXIMUS – 4 zabiegi – biust CENA – 1200 zł   799 zł
  PAKIET EXILIS® ELITE™ – 3 zabiegi – twarz, szyja CENA – 1800 zł   1199 zł
  PAKIET EXILIS® ELITE™ – 4 zabiegi – twarz, szyja CENA – 2400 zł   1399 zł
  PAKIET EXILIS® ELITE™ – 3 zabiegi – twarz, szyja, dekolt CENA – 2100 zł   1399 zł
  PAKIET EXILIS® ELITE™ – 4 zabiegi – twarz, szyja, dekolt CENA – 2800 zł   1599 zł
  PAKIET EXILIS® ELITE™ – 4 zabiegi – biust CENA – 1600 zł   999 zł
  PAKIET NATINUEL – PEELING MIGDAŁOWY – twarz, szyja
  3 zabiegi Peeling Migdałowy – twarz, szyja
  5 zabiegów Peeling Migdałowy – twarz, szyja

  CENA – 330 zł
  CENA – 500 zł
  PAKIET NATINUEL – PEELING MIGDAŁOWY – twarz, szyja, dekolt
  3 zabiegi Peeling Migdałowy – twarz, szyja, dekolt
  5 zabiegów Peeling Migdałowy – twarz, szyja, dekolt

  CENA – 480 zł
  CENA – 750 zł
  PAKIET NATINUEL – PEELING MIGDAŁOWY – ramiona
  3 zabiegi Peeling Migdałowy – ramiona
  5 zabiegów Peeling Migdałowy – ramiona

  CENA – 480 zł
  CENA – 750 zł
  PAKIET NATINUEL – PEELING GLIKO PLUS – 25%, 35%, 50% punktowo
  3 zabiegi Peeling Gliko Plus – 25%, 35%, 50% punktowo
  5 zabiegów Peeling Glika Plus – 25%, 35%, 50% punktowo

  CENA – 390 zł
  CENA – 600 zł
  PAKIET NATINUEL – BOTOLIFT– EFEKT BOTOXU – wybrany obszar
  3 zabiegi BotoLift – efekt BOTOXU – wybrany obszar
  5 zabiegów BotoLift – efekt BOTOXU – wybrany obszar

  CENA – 240 zł
  CENA – 350 zł
  PAKIET MIKRODERMABRAZJA+ MASKA KREMOWA – twarz, szyja
  3 zabiegi Mikrodermabrazja + maska kremowa – twarz, szyja
  CENA – 480 zł   299 zł
  PAKIET MIKRODERMABRAZJA+ MASKA ALGOWA – twarz, szyja
  3 zabiegi Mikrodermabrazja + maska algowa – twarz, szyja
  CENA – 540 zł   359 zł
  PAKIET MIKRODERMABRAZJA+ MASKA KREMOWA – twarz, szyja, dekolt
  3 zabiegi Mikrodermabrazja + maska kremowa – twarz, szyja, dekolt
  CENA – 600 zł   419 zł
  PAKIET MIKRODERMABRAZJA+ MASKA ALGOWA – twarz, szyja, dekolt
  3 zabiegi Mikrodermabrazja + maska algowa – twarz, szyja, dekolt
  CENA – 660 zł   479 zł
  PAKIET TERAPIA KWASEM HIALURONOWYM – czas ok. 1,5 godz.
  Mikrodermabrazja / Peeling kawitacyjny + mezoterapia bezigłowa z kwasem hialuronowym + maska algowa + masaż

  CENA – 199 zł
  PAKIET TERAPIA ODŚWIEŻENIE I REWITALIZACJA SKÓRY – czas ok. 1,5 godz.
  Mikrodermabrazja / Peeling kawitacyjny + kwas migdałowy + maska algowa + masaż

  CENA – 169 zł
  PAKIET TERAPIA GŁĘBOKIE OCZYSZCZENIE SKÓRY – czas ok. 1,5 godz.
  Mikrodermabrazja / Peeling kawitacyjny + manualne oczyszczanie + peeling enzymatyczny + ampułka + maska algowa + masaż

  CENA – 199 zł
  PAKIET TERAPIA ODŻYWCZA Z PIELĘGNACJĄ POD OCZY – czas ok. 1,5 godz.
  Mikrodermabrazja / Peeling kawitacyjny + ampułka + maska + płat kolagenowy pod oczy + masaż

  CENA – 199 zł
  PAKIET TERAPIA KOLAGENOWA – czas ok. 1 godz.
  Mikrodermabrazja / Peeling kawitacyjny + kwas migdałowy + ampułka + płat kolagenowy + masaż

  CENA – 239 zł
 • ZABIEGI KOSMETYCZNE
  mesoestetic® – Czas znów jest po Twojej stronie
  – Profesjonalne zabiegi i produkty kosmetyczne
  Cena Cena po rabacie
  ” ENERGY  C ” – Kuracja o działaniu rozjaśniającym i antyoksydacyjnym, zawierająca wysoko skoncentrowaną witaminę C – stworzona na podstawie doświadczeń medycznych mesoestetic®. 299 zł  
  ” COLLAGEN  360’ ” – Kuracja o działaniu napinającym i ujędrniającym, zawierająca wzbogacony kolagen morski – stworzona na podstawie doświadczeń medycznych mesoestetic®. 299 zł  
  ” RADIANCE  DNA ” – Kompleksowa kuracja odmładzająca, odwraca zmiany w DNA komórek, zawiera unikalny [meso]recovery complex® – stworzona na podstawie doświadczeń medycznych mesoestetic®. 299 zł  

   

  ZABIEGI PIELĘGNACYJNE TWARZY Cena Cena promocyjna
  TERAPIE ŁĄCZONE NA TWARZ Z MASAŻEM
  TERAPIA KWASEM HIALURONOWYM – czas ok. 1,5 godz.  
  – mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny
  – mezoterapia bezigłowa z kwasem hialuronowym
  – maska algowa    
  – masaż
  199 zł*  
  TERAPIA ODŚWIEŻENIE I REWITALIZACJA SKÓRY – czas ok. 1,5 godz.
  – mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny
  – kwas migdałowy                
  – maska algowa
  – masaż
  169 zł*  
  TERAPIA GŁĘBOKIE OCZYSZCZENIE SKÓRY – czas ok. 1,5 godz.
  – mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny
  – manualne oczyszczanie
  – peeling enzymatyczny
  – ampułka
  – maska algowa
  – masaż
  199 zł  
  TERAPIA ODŻYWCZA Z PIELĘGNACJĄ POD OCZY – czas ok. 1,5 godz.
  – mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny
  – ampułka
  – maska
  – płat kolagenowy pod oczy                 
  – masaż
  199 zł*  
  TERAPIA KOLAGENOWA – czas ok. 1 godz.
  – mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny                                                           
  – kwas migdałowy
  – ampułka
  – płat kolagenowy
  – masaż
  239 zł*  
  * możliwość dokupienia manualnego oczyszczania twarzy do wszystkich Terapii Łączonych ; 40 zł – 70 zł
  ZABIEGI EKSPRESOWE – Peeling kawitacyjny + ampułka + sonoforeza + maska ;czas 50 min.
  Nawilżający 100 zł  
  Łagodzący 100 zł  
  Normalizujący 100 zł  
  ZABIEGI PIELĘGNACYJNE OKOLIC OCZU
  Płat kolagenowy na okolice oczu 90 zł  
  BotoLift – efekt BOTOXU !!! 100 zł  
  NATINUEL – PEELINGI KOSMETYCZNE
  Peeling migdałowy – twarz, szyja
  1 zabieg
  3 zabiegi
  5 zabiegów
  130 zł
   


  330 zł
  500 zł
  Peeling migdałowy – twarz, szyja, dekolt
  1 zabieg
  3 zabiegi
  5 zabiegów
  180 zł
   


  480 zł
  750 zł
  Peeling migdałowy – ramiona
  1 zabieg
  3 zabiegi
  5 zabiegów
  180 zł
   


  450 zł
  750 zł
  Peeling migdałowy – plecy
  1 zabieg
   
  180 zł - 200 zł
  Peeling Gliko Plus 25%, 35%, 50% punktowo
  1 zabieg
  3 zabiegi
  5 zabiegów
  150 zł
   


  390 zł
  600 zł
  BotoLift – efekt BOTOXU !!!
  1 zabieg
  3 zabiegi
  5 zabiegów
  100 zł
   


  240 zł
  350 zł
  MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
  Mikrodermabrazja ( twarz, szyja) + maska kremowa 160 zł 120 zł
  Mikrodermabrazja ( twarz, szyja ) + maska algowa 180 zł 140 zł
  Mikrodermabrazja ( twarz, szyja, dekolt ) + maska kremowa 200 zł 160 zł
  Mikrodermabrazja ( twarz, szyja, dekolt ) + maska algowa 220 zł 180 zł
  Mikrodermabrazja + peeling migdałowy ( plecy ) 1 h   250 zł
  PAKIETY
  3 zabiegi – Mikrodermabrazja ( twarz, szyja ) + maska kremowa 480 zł 299 zł
  3 zabiegi – Mikrodermabrazja ( twarz, szyja ) + maska algowa 540 zł 359 zł
  3 zabiegi – Mikrodermabrazja ( twarz, szyja, dekolt ) + maska kremowa 600 zł 419 zł
  3 zabiegi – Mikrodermabrazja ( twarz, szyja, dekolt ) + maska algowa 660 zł 479 zł
  HENNA
  Całość ( Brwi, Rzęsy, Regulacja ) 35 zł  
  Rzęsy 20 zł  
  Brwi 15 zł25 zł  
  Henna brwi z regulacją 30 zł  
  DEPILACJA WOSKIEM*
  Górna warga 20 zł  
  Broda 20 zł  
  Pachy 40 zł  
  Ręce 50 zł90 zł  
  Linia Bikini 80 zł  
  Pełne Bikini 120 zł  
  Całe Nogi 150 zł  
  Łydki 80 zł  
  Uda 80 zł  
  Plecy 80 zł  
  Tors 60 zł  
  * zabiegi wykonujemy przy użyciu oryginalnych preparatów o najwyższej jakości marki DEPILEVE®

   

 • KOSMETYKI

   

  NUMER KATOLOGOWY LINIA KOSMETYCZNA NAZWA I OPIS PRODUKTU KOSMETYCZNEGO CENA BRUTTO
    REVITALASH® Eyelash Conditioner Revitalash® ADVANCED 2,0ml – odżywka stymulująca wzrost rzęs – 3 miesięczna kuracja.
  Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi. Nowa formuła RevitaLash® ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek! RevitaLash® ADVANCED pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Widoczny rezultat już po 3-6 tygodniach zastosowania. Produkt zalecany dla wszystkich kobiet, które pragną mieć piękne rzęsy i brwi. Opakowanie  2,0 ml wystarcza na ponad 3 miesięce codziennej kuracji!
  Działanie: Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash®Advanced.
  RevitaLash®Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji .
  250 zł
  3512 TIME CONTROL D.N.A. Serum – Intensywne serum naprawcze z witaminami A i E oraz czynnikiem nawilżającym zawartym w liposomach. Uaktywnia czynności komórek oraz wspiera mechanizmy naprawcze skóry. Zapobiega wywołanemu przez światło starzeniu się skóry.
  Wskazania: Do skóry uszkodzonej przez światło, wymagającej regeneracji.
  Zastosowanie: Nanosić rano i wieczorem na oczyszczoną skórę.
  Działanie: Zapobiega wywołanemu przez światło starzeniu się skóry ; Intensywna regeneracja tkanki.
  230 zł
  3513 TIME CONTROL Q10 Vital Serum – Bogate, zawierające witaminy A i E serum dla przesuszonej, potrzebującej regeneracji skóry. Wysokowartościowe oleje roślinne, ceramidy i pozostałe składniki aktywne wzmacniają strukturę komórek, wyrównują poziom nawilżenia skóry.
  Wskazania: Do skóry wymagającej.
  Zastosowanie: Nanosić rano i wieczorem na oczyszczoną skórę.
  Działanie: Intensywne nawilżenie tkanki; Aktywację funkcji ochronnej skóry ; Wysokiej jakości oleje dbają o natychmiastowe wygładzenie struktury skóry.
  210 zł
  3270 ENERGY Energy Krem z wit. C – 24 – godzinny pielęgnacyjny krem z witaminą C. Aktywuje mikrocyrkulację skóry i stymuluje tworzenie się kolagenu. Ochrania skórę przed starzeniem się spowodowanym szkodliwym działaniem środowiska. Wyrównuje również poziom nawilżenia. Skóra jest wzmocniona i znikają oznaki zmęczenia. Stanowi ochronę przed wolnymi rodnikami.
  Wskazania: Do bladej skóry, pozbawionej energii. Zastosowanie: Rano i wieczorem nanieść na oczyszczoną skórę.
  Wskazówka: Orzeźwiająca pielęgnacja zwłaszcza latem, lekka ochrona przeciw promieniom słonecznym.
  170 zł
  3276 ENERGY Green Energy Krem – Krem zielona energia, wysokowartościowe oleje i ekstrakty roślinne wyróżniają tę rewitalizującą pielęgnację. Ekstrakty z papai, męczennicy, winogron, ananasa, kiwi i cytryny pomagają w regeneracji komórek, chronią przed szkodliwym działaniem środowiska i działają wygładzająco. Zapasy wilgoci zostają uzupełnione, a cera staje się młodzieńczo świeża i elastyczna. Wskazania: Do skóry bladej i bardzo suchej.
  Zastosowanie: Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę.
  Wskazówka: Idealny, owocowy koktajl na lato. Pielęgnacja zapobiegająca starzeniu, także zalecana w trakcie korzystania ze słońca.
  240 zł
  3210 ENERGY Energy Krem z wit. A – Jedwabista pielęgnacja 24 – godzinna. Czysty retynol stabilizowany aktywuje odnowę komórek i wspiera metabolizm skóry. Keratolina wygładza powierzchnię skóry. Połączenie witaminy B5 i tokoferolu przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników i chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Lekka konsystencja nawilża, pozostawiając uczucie jedwabistej miękkości. Wskazania: Do skóry suchej i łuszczącej się.
  Zastosowanie: Nanosić rano i wieczorem na oczyszczoną skórę.
  Wskazówka: Idealny do suchej, łuszczącej się skóry . Do zastosowania w kuracji szczególnie po letnim urlopie.
  260 zł
  3215 ENERGY Energy Krem pod oczy – Odżywczo – wygładzający krem pod oczy z czystym ustabilizowanym retynolem. Witamina A napina tkankę i wygładza drobne linie i zmarszczki. Kwas hialuronowy wypełnia zmarszczki od wewnątrz. Ceramidy poprawiają wiązanie wody w skórze. Oleje roślinne takie jak baobab i skwalan utrzymują poziom nawilżenia skóry i dodatkowo działają wygładzająco. Rozświetlające pigmenty redukują ciemne cienie pod oczami, odmładzają i zmiękczają te okolice.
  Wskazania: Do skóry bladej, pozbawionej energii. Szczególnie polecany po urlopie letnim.
  Zastosowanie: Nanieść okrężnymi ruchami na okolice oczu po wcześniejszym oczyszczeniu.
  Wskazówka: Jako kuracja po letnim urlopie do skóry atroficznej i zniszczonej promieniowaniem UV
  200 zł
  3274 ENERGY Energy Vita Vel Serum – Witalizujące, nawilżające serum z witaminą C. Delikatna struktura antybakteryjnej formy witaminy C. Pochodna witaminy C aktywuje syntezę kolagenową i wygładza tkankę. Witamina E chroni przed wolnymi rodnikami. Ekstrakt z ogórka składa się z 95 % wody i 5% cukru, soli mineralnych, witaminy C i aminokwasów. W swoim składzie zbliżony do właściwej wilgotności skóry. Tkanka odzyskuje witalność i elastyczność.
  Wskazania: Do bladej skóry, pozbawionej energii. Zastosowanie: Rano i wieczorem nanieść na oczyszczoną skórę, zastosować odpowiednią pielęgnację.
  Wskazówka: Na letni urlop lub do czystej tłustej skóry jako pielęgnacja dzienna. Pielęgnacja dla mężczyzn.
  170 zł
  3281 ENERGY Energy Serum pod oczy – Chłodzący, ujędrniający żel do oczu jest szczególnie odpowiedni dla delikatnej skóry wokół oczu. Ta beztłuszczowa konsystencja jest całkowicie wchłaniana przez skórę. Intensywny kompleks nawilżenia łagodzi suche linie delikatnych okolic oczu.
  Wskazania: Do wszystkich typów skóry.
  Zastosowanie: Nanieść okrężnymi, delikatnymi ruchami na okolice oczu.
  180 zł
  3289 GOLDEN SKIN Krem na twarz, szyję i dekolt z kawiorem – Jedwabisty krem zawierający unikalne składniki złota i kawioru. Posiada wszystkie wzbogacające właściwości najwyższej jakości kremu i jest w stanie zapewnić jeszcze gładszy wygląd całej powierzchni twarzy, szyi i dekoltu. 210 zł
  3294 GOLDEN SKIN Krem na noc z kawiorem – Innowacyjna kombinacja substancji czynnych sprosta oczekiwaniom każdego klienta. Kawior pobudza przemianę tkanki komórkowej i odbudowuje tkankę organiczną. Dermaksyl podnosi odbudowę kolagenu. Dzięki temu wyostrzą się kontury twarzy i wygładzą zmarszczki. Cera odzyska młody, świeży wygląd.
  Wskazania: Do każdego typu skóry.
  Działanie: pobudzanie syntezy kolagenu ; zwiększenie elastyczności tkanek ; zmniejszenie zmarszczek ; aktywowanie energii komórkowej ; skóra odzyskuje młodość i świeżość.
  270 zł
  3296 GOLDEN SKIN Serum Liftingujące z kawiorem – Czysta pokusa w eleganckim opakowaniu. Już po pierwszym zastosowaniu widoczne jest natychmiastowe naprężenie skóry. Drobne linie i zmarszczki zostają wyrównane. Tkanka staje się gładsza, świeża i nabiera witalności.
  Wskazania: Do każdego typu skóry.
  Zastosowanie: 2-3 razy w tygodniu nanosić na oczyszczoną skórę twarzy.
  Działanie: natychmiastowy efekt push-up ; napełnia magazyny wilgoci skóry ; wygładzanie linii i zmarszczek ; idealna baza pod makijaż ; cera odzyskuje świeżość i elastyczność.
  240 zł
  3801 HIALURONIC3 TRIPLE EFFECT Krem na dzień i na noc – Intensywnie nawilżający krem na dzień i na noc. Potrójnie aktywne kompleksy kwasu hialuronowego działają zespołowo w inteligentnym, wielopoziomowym systemie i stopniowo uwalniają kwas hialuronowy do różnych warstw naskórka. W naskórku budowany jest magazyn wilgoci, który wygładza drobne linie i zmarszczki od wewnątrz. Kosztowny olej z pestek winogron bogaty w antyoksydanty oraz olej z jojoba i skwalan tworzą pełną kompozycję. Kontury twarzy są na nowo zaznaczone, a cera staje się jędrna i gładka. Wysokiej jakości oleje nadają skórze jedwabne i aksamitne uczucie. Więcej młodości i świeżości na każdy dzień.
  Przeznaczenie: Dla wszystkich typów skóry.
  Zastosowanie: Stosować rano i wieczorem.
  270 zł
  3802 HIALURONIC3 TRIPLE EFFECT Quicklift serum na dzień i na noc – Wygładzające, potrójnie działające serum pielęgnacyjne z kwasem hialuronowym i Quicklift ™. Zawarty w nim kwas hialuronowy wypełnia przy pomocy inteligentnego wielopoziomowego systemu magazyn wilgoci właściwy dla skóry. Substancja czynna Quicklift ™, działa jak lifting twarzy bez interwencji chirurgicznej. Zawarta w Quicklift niewidoczna substancja wygładzająca, zostaje szybko wchłonięta przez skórę i czyni ją natychmiast i długotrwale jędrną i mocną. Cera zyskuje na młodości i witalności, a zmarszczki zostają wygładzone.
  Przeznaczenie: Dla wszystkich typów skóry.
  Zastosowanie: Nanosić rano i wieczorem na oczyszczoną i zwilżoną skórę, lekko wmasowując.
  270 zł
  3804 HIALURONIC3 TRIPLE EFFECT Quicklift Roll – on serum pod oczy – Instensywnie wygładzające serum pod oczy z kwasem hialuronowym, Quicklift™ i Eyeseryl™. Reguluje gospodarkę wodną skóry, redukuje obrzęki i cienie pod oczami. Poprzez naniesienie specjalnym aplikatorem działającym jak masaż, wzrasta wielokrotnie jego skuteczność. Bez olejów mineralnych, parabenów, pochodnych PEG i alergenów.
  Zastosowanie: Rano i wieczorem za pomocą przycisku dozownika zaaplikować wymaganą ilość produktu. Kulką aplikatora rozprowadzić 2 do 3 razy od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka. Następnie delikatnie wklepać w skórę. Stosować w celu odświeżenia okolic oczu. Prosty i skuteczny w zastosowaniu.
  Przeznaczenie: Dla wszystkich typów skóry.
  190 zł
  3221 HYDRO DIMENSION BI – PHASIC Kompleks z ceramidami – Kompleks aktywnych składników zawartych w kuliste mikrokapsułki, oparty jest na ceramidach bez dodatku wody i konserwantów. Jego niezwykła czystość i gwarancja zdolności penetracji skutkują regeneracją tkanki skórnej. Jędrność tkanek zostaje zachowana, a specjalny kompleks naprawczy aktywuje tworzenie się nowych komórek naskórka.
  Wskazania: Do skóry wymagającej regeneracji ze skłonnością do atrofii.
  Zastosowanie: Dwufazowa pielęgnacja, biała emulsja rano, różowa wieczorem.
  Wskazówka: Do skóry bardzo suchej, atroficznej.
  240 zł
  3567 SPECIAL CARE Collagen & Aloe Vera Hydro Mask 150 zł
  3568 SPECIAL CARE Collagen & Aloe Vera Hydro Eye Pads 130 zł
  1926 BODY Kaschmir Body Cream – Luksusowy krem do ciała z kaszmirem o przepięknym zapachu. 300 zł
  3313 ONGKARA BODY Balancing Body Oil – wyszczuplający olejek do ciała – Ten olejek do ciała działa stymulująco i pobudzająco na ukrwienie tkanek. Czyste, eteryczne oleje stymulują przepływ krwi w tkankach i pobudzają wydalanie toksyn. Strefy z problemami są odtłuszczone i skóra otrzymuje delikatniejszy, wypielęgnowany wygląd. Zawartość olejków eterycznych zapewnienia poczucie dobrego samopoczucia. Wskazania: Przy zwiotczałych konturach ciała, wspiera redukcję tłuszczu w problematycznych strefach, zapobiega tworzeniu się nowej tkanki tłuszczowej, ujędrnienie tkanek, oczyszcza i poprawia ukrwienie.
  Zastosowanie: Preferowane zastosowanie wieczorem na mokrą skórę ciała, lub jego części, delikatnie wmasować.
  160 zł
  3343 ONGKARA BODY Lotus Body Lotion – balsam do ciała – Nawilżający balsam do ciała bogaty w substancje odżywcze z efektem ujędrniającym. Pozostawia skórę odświeżoną i aksamitnie gładką. Pokrywa ją zmysłowym aromatem z białego kwiatu lotosu. Konsystencja szybko wchłania się w skórę, pozostawiając ją miękką i nawilżoną. Ten doskonały aromat likwiduje napięcie i napełnia ciało oraz umysł nową, pozytywną energią.
  Stosowanie: rano i wieczorem po kąpieli wmasować delikatnie w ciało.
  Wskazania: Do wszystkich typów skóry. Lekka, nawilżająca pielęgnacja. Idealna na lato, nadaje się także dla dzieci, egzotyczny zapach białego kwiatu lotosu.
  100 zł

   

  NUMER KATOLOGOWY BŁYSZCZYKI / SZMINKI CENA BRUTTO
  102 P Lipstick Color Pure with SPF 12 60 zł
  103 E Lipstick Electric Lips with SPF 12 70 zł
  104 LS Lip Sensation 80 zł
  106 Lip Couture Lipstick 90 zł
  117 Lip Finish 80 zł
  121 Diamond Lip Gloss 90 zł
  131 Waterproof Lipliner Pencil 60 zł
  135 Permanent Lipliner 70 zł
  137 Diamond Lip Contour 60 zł
  615 Effect Lip Gloss 80 zł

   

  NUMER KATOLOGOWY EYE MAKE UP CENA BRUTTO
  322 Eye Sensation 90 zł
  340 Eye contour stick / Eyebrow 40 zł
  341 Waterprof Eyeliner Pencil 50 zł
  345 Permanent Eye Liner 65 zł
  350 Eyebrow & Eyeliner Compact 90 zł
  630 Eyeshadow Trio Select 100 zł
  370 Eye Liner Matic 70 zł

   

  NUMER KATOLOGOWY MASKARA
  386 3 Dimension Mascara
  387 Mascara Impression
  388 LASH SENSATION – Mascara x – treme waterproof
  389 LASH SENSATION – Mascara x – treme volume
  390 Mascara X – press Hyaluronic

   

  NUMER KATOLOGOWY POWDER / MAKE UP CENA BRUTTO
  400 Blush On Powder rouge 110 zł
  410 Loose Face Powder 110 zł
  420 Compact Face Powder 100 zł
  421 Diamond Mineral Powder 130 zł
  422 Diamond Mineral Rouge 110 zł
  423 Diamond Sensation Powder 160 zł
  424 Booster Make up Base 90 zł
  425 Silk Finish Make up 130 zł
  426 Velvet Mat Make up 150 zł
  427 Mousse Soft Touch Make up 90 zł
  435 Przessional Make up Stick 100 zł
  450 Double Face 120 zł
  456 Creme Teint Mat Naturel 150 zł
  461 Light & Lift Concealer 80 zł
  476 Arabesque 120 zł
  477 Shiny Bronzing Powder 120 zł
  479 Terra del Sol 160 zł
  640 Brilliant Powder 140 zł
  642 Time Control Concealer & Make-up 210 zł

   

 • MAKIJAŻ
  MAKIJAŻ Cena
  Makijaż – ekskluzywne kosmetyki dla Ciebie !!!
  Odpowiednio dobrany przez firmę etre belle makijaż nie tylko zdobi skórę, lecz ją również pielęgnuje. Kosmetyki do makijażu chronią skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych oraz przed promieniowaniem UV. Kosmetyki te są delikatne, o urzekającej subtelności i przejrzystości. Zmieniają twarz w oka mgnieniu. Staje się ona perfekcyjna, delikatna i olśniewająca, a delikatny makijaż nie rzuca się w oczy. Dodaj swojej twarzy wyjątkowego wyrazu.Podkreśl odpowiednim makijażem swoje usta albo oczy. Jasne barwy pomogą Ci uwydatnić określone części i rysy twarzy. Uwodzicielsko pomalowane usta i promienne oczy są kapitałem każdej kobiety. Wszystko zależy od Was, jak ten kapitał zostanie ulokowany …
  Dzienny 80 zł
  Okazjonalny Ślubny, Wieczorowy 150 zł
  Próbny 100 zł
  Ślubny + Próbny 200 zł
  Lekcja makijażu 1,5 godz. 250 zł
 • PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS
  PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS – "SECRET LASHES" Cena
  Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą jeden do jednego pozwala na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. Zabieg wykonywany jest metodą jeden do jednego, co oznacza, że pojedyncze rzęsy z proteiny jedwabiu doklejane są jedna po drugiej do naturalnych rzęs. Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne i utrzymują się do 8 tygodni ( tyle ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy ). Co 3 do 4 tygodni wskazane jest uzupełnienie, mające na celu podtrzymanie idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.
  Efektem jest pełne wyrazu spojrzenie bez użycia tuszu a rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę !
  Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 200 zł
  Uzupełnienie ( wskazane co 3 do 4 tygodni ) 150 zł
  Ściągnięcie rzęs 30 zł – 50 zł
 • PRZEKŁUWANIE USZU
  PRZEKŁUWANIE USZU Cena
  Przekłuwanie uszu – zabieg przekłuwania uszu jest uniwersalną formą piercingu zarówno dla mężczyzn i kobiet. Wykonujemy go profesjonalnym urządzeniem amerykańskiej firmy STUDEX® z zastosowaniem sterylnych, antyalergicznych kolczyków z najwyższej jakości nieprzetworzonej stali chirurgicznej. Produkty firmy STUDEX® od ponad trzech dekad są rozpoznawane na sześciu kontynentach jako najlepsze dostępne systemy do przekłuwania uszu.
  Przekłucie obu uszu + komplet kolczyków 60 zł

   

 • MODELOWANIE SYLWETKI
  NOWOŚĆ !!! VANQUISH® BTL 
  – NOWA ERA W MODELOWANIU SYLWETKI
   
  Cena Cena po rabacie
  NOWOŚĆ !!! VANQUISH® BTL – AMERYKAŃSKI HIT DO MODELOWANIA SYLWETKI I LIKWIDACJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ.
  EKSPERT W TWORZENIU ZGRABNEJ SYLWETKI. IDEALNA FIGURA BEZ WYSIŁKU !!!
  Najnowsza technologia twórców EXILIS® …

  Podczas – kiedy wiele systemów bazujących na użyciu energii, zapewnia o swojej nieinwazyjności, wraz z powstaniem nowego urządzenia VANQUISH® firmy BTL  Aesthetics udało się stworzyć naprawdę bezbolesny i efektywny sposób usuwania tkanki tłuszczowej. Spośród szerokiego wachlarza zabiegów i szeregu dostępnych metod medycyny estetycznej VANQUISH® używa niedawno wynalezionej technologii energii Selective HF. VANQUISH® to urządzenie, które wykorzystując technologię LAHF (wielkoobszarowe pole prądu wysokiej częstotliwości) umożliwia usunięcie nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej sprawiając, że modelowanie sylwetki staje się wyjątkowo łatwe, efektywne i bezpieczne dla pacjenta. VANQUISH® jest niesamowitym skokiem technologicznym i jest niepodobny do żadnego urządzenia RF, które można spotkać na rynku. Aplikator–generator urządzenia VANQUISH® obwodowo dostarcza energię, tylko do tkanek o specyficznej oporności, dzięki temu działanie energii HF jest skupione w tkance tłuszczowej, przy jednoczesnym uniemożliwianiu powstawania wysokiej temperatury w innych tkankach. Wielobiegunowe, skupione pole, kształtuje pole energii elektromagnetycznej aby zoptymalizować penetrację i zmaksymalizować powierzchnię zabiegu, co oznacza, że system automatycznie dopasowuje obwodowe dostarczanie energii tak, aby trafiła ona dokładnie w miejsce przeznaczenia bez ryzyka poparzenia skóry lub przegrzania mięśni czy organów wewnętrznych. Podskórna tkanka tłuszczowa posiada odmienne właściwości absorpcyjne, co ma związek z obniżoną zawartością wody i relatywnie mniejszym ukrwieniem. Wykorzystując tą właściwość urządzenie umożliwia selektywnie i wybiórczo "wytapiać" tłuszcz z ciała. Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane LAHF precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową. W wyniku oscylacji (drgania) cząsteczek polarnych, temperatura w wybranej tkance osiąga właściwy poziom terapeutyczny (46°C) przyspieszając metabolizm komórek i tym samym zwiększając ich lipolizę.
  VANQUISH® pozwala na opracowanie całego obszaru jednocześnie, przez co znacznie skraca czas zabiegu.
  Program – Likwidacja tkanki tłuszczowej
  Czas zabiegu – ok. 1 godz.
  1 zabieg – wybrana partia ciała + EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. ) GRATIS !!! 1500 zł*  
  * obszar zabiegowy – uda przód + uda tył – czas zabiegu ok. 1,5 godz. – dopłata do 1 zabiegu VANQUISH® – 500 zł
  PAKIET 4 zabiegi VANQUISH® + 4 zabiegi EAT SkinShock® 4500 zł 3999 zł*
  * obszar zabiegowy – uda przód + uda tył – czas zabiegu ok. 1,5 godz. – dopłata do 4 zabiegów VANQUISH® – 1000 zł
  Obszary zabiegowe : Brzuch, Boki, Pośladki, Uda
  TriLipo® MAXIMUS MED Cena Cena promocyjna
  TriLipo® MAXIMUS MED – system MAXIMUS™ jest najbardziej kompleksowym systemem anti-aging na rynku. Poprzez połączenie wielu technologii – TriLipo RF, TriLipo DMA i TriFractional urządzenie medyczne MAXIMUS™ daje możliwość efektywnego działania i leczenia na czterech poziomach ludzkiej tkanki : naskórku, skórze właściwej, tkance tłuszczowej oraz mięśniach.
  TriLipo® MAXIMUS™ MED niepowtarzalnie łączy trzy skuteczne technologie : Bipolarną falę radiową RF, Monopolarną falę radiową RF oraz całkowitą nowość  – innowacyjną Dynamiczną Aktywację Mięśni ( DMA ). Przy użyciu jednej głowicy, te trzy technologie pracują jednocześnie, tworząc interaktywny efekt, który doprowadza do nieinwazyjnej eliminacji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego, napięcia mięśni oraz poprawy napięcia skóry.
  Podczas jednej procedury zabiegowej wykorzystuje się kilka technologii doprowadzając komórki tłuszczowe do szoku termicznego. Pozwala to na podwojenie efektów zabiegu … !!!
  Program – Eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA
  Czas zabiegu – 1 godz.
  1 zabieg – wybrana partia ciała 500 zł  
  PAKIET 4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS 1800 zł 1619 zł
  PAKIET 6 zabiegów TriLipo® MAXIMUS 2400 zł 2159 zł
  Obszary zabiegowe : Brzuch, Boki, Pośladki, Uda, Ramiona, Podbródek ( bardzo duży ), Motylki na plecach ( plecy ), Łydki, Łokcie, Piersi, Kolana

   

  EXILIS® – ŚWIATOWY PRZEBÓJ BTL ® Cena Cena promocyjna
  EXILIS® – ŚWIATOWY PRZEBÓJ BTL ® – rewolucyjna technologia RID, która pozwala na jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, co zapewnia jednolite pobudzenie cząsteczek. EXILIS® zlikwiduje nadmiar tkanki tłuszczowej, wymodeluje sylwetkę, ujędrni skórę oraz zredukuje cellulit. Doskonałe rezultaty – Nawet do 5 cm mniej w obwodzie po jednym zabiegu !!!
  Program – Likwidacja tkanki tłuszczowej
  Czas zabiegu – 1 godz. / 1 godz. 30 min.
  1 zabieg – wybrana partia ciała + EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. ) GRATIS !!! 500 zł  
  PAKIET 4 zabiegi EXILIS® + 4 zabiegi EAT SkinShock® 1800 zł 1619 zł
  Obszary zabiegowe : Brzuch, Boki, Pośladki, Uda, Ramiona, Podbródek ( bardzo duży ), Motylki na plecach ( plecy ), Łydki, Łokcie, Piersi, Kolana

   

  EAT SkinShock® – TERAPIA  AKUSTYCZNA Cena Cena promocyjna
  EAT SkinShock® – TERAPIA  AKUSTYCZNA – natychmiastowe ujędrnienie i odmłodzenie skóry, wygładzanie blizn i redukcja rozstępów.
  Program – drenaż limfatyczny; ujędrnianie i odmładzanie skóry; usuwanie cellulitu; wygładzanie blizn; redukcja rozstępów;
  1 zabieg ; czas zabiegu – ok. 30 min. 120 zł  
  PAKIET 10 zabiegów EAT SkinShock® ( ok. 30 min. )   699 zł
  1 zabieg ; czas zabiegu – ok. 1 godz. 200 zł  
  PAKIET 10 zabiegów EAT SkinShock® ( ok. 1 godz. )   1199 zł
  Obszary zabiegowe : Brzuch, Boki, Pośladki, Uda, Ramiona

   

  LIPOMASSAGE® ENDERMOLOGIE Cena Cena promocyjna
  Zabieg LIPOMASSAGE® ENDERMOLOGIE  ; czas zabiegu – 40 min. 120 zł  
  Kostium do zabiegu 80 zł  
  PAKIET 5 zabiegów LIPOMASSAGE® ENDERMOLOGIE 600 zł 500 zł
  PAKIET 10 zabiegów LIPOMASSAGE® ENDERMOLOGIE 1200 zł 899 zł

   

  LIFTMASSAGE® ENDERMOLOGIE Cena Cena promocyjna
  Zabieg LIFTMASSAGE® ENDERMOLOGIE   ; czas zabiegu – 30 min. 70 zł  
  Zabiegi LIFTMASSAGE® ENDERMOLOGIE  " dekolt + biust "
  PAKIET 5 zabiegów LIFTMASSAGE® ENDERMOLOGIE   300 zł
  PAKIET 10 zabiegów LIFTMASSAGE® ENDERMOLOGIE   570 zł
  Zabiegi LIFTMASSAGE® ENDERMOLOGIE  " Jędrny biust "
  PAKIET 10 zabiegów LIFTMASSAGE® ENDERMOLOGIE   490 zł

   

  W  PAKIECIE  NAJTANIEJ … !!!
  PROMOCJA  10%  RABATU
  NOWOŚĆ !!! PAKIET " VIP – SILVER " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi VANQUISH® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu VANQUISH® – 30 min.   
  * obszar zabiegowy – uda przód + uda tył – czas zabiegu ok. 1,5 godz. – dopłata do 4 zabiegów VANQUISH® – 1000 zł
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 5000 zł   4399 zł
  NOWOŚĆ !!! PAKIET " VIP – GOLD " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi VANQUISH® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 8 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu VANQUISH® – 30 min.    
  * obszar zabiegowy – uda przód + uda tył – czas zabiegu ok. 1,5 godz. – dopłata do 4 zabiegów VANQUISH® – 1000 zł
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.           
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 6000 zł   5399 zł
  PAKIET " VIP " – wybrana partia ciała
  3 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 3 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 3 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 5 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.                
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 3 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 240 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 2700 zł   2429 zł
  PAKIET " VIP – EXTRA " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 4 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.               
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 3600 zł   3239 zł
  PAKIET " VIP – PREMIUM " – wybrana partia ciała
  6 zabiegów TriLipo® MAXIMUS( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 6 zabiegów EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 6 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min.)
  + 15 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )
                              
  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.                        
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 6 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 480 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 4800 zł   4319 zł
  NOWOŚĆ !!! PAKIET " VANQUISH® – 4 zabiegi " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi VANQUISH® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )

  * czas zabiegu VANQUISH® – 30 min.  
  * obszar zabiegowy – uda przód + uda tył – czas zabiegu ok. 1,5 godz. – dopłata do 4 zabiegów VANQUISH® – 1000 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 4500 zł   3999 zł
  PAKIET " TriLipo® MAXIMUS – 4 zabiegi " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 1800 zł   1619 zł
  PAKIET " TriLipo® MAXIMUS – 6 zabiegów " – wybrana partia ciała
  6 zabiegów TriLipo® MAXIMUS( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * możliwość dokupienia 6 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 480 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 2400 zł   2159 zł
  PAKIET " LIPOMASSAGE® ENDERMOLOGIE™
  10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™

  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  CENA – 1200 zł    899 zł
  PAKIET " EXTRA WYSZCZUPLENIE – wybrana partia ciała   
  4 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 5 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny ;
     czas ok. 1 godz. ) – 320 zł ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 2100 zł   1889 zł
  PAKIET " EXTRA WYSZCZUPLENIE I UJĘDRNIENIE – wybrana partia ciała  
  4 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny ;
     czas ok. 1 godz. ) – 320 zł ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 2400 zł   2159 zł
  PAKIET " MAKSYMALNY EFEKT ZGRABNEJ I JĘDRNEJ SYLWETKI " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 1 zabieg EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 1 zabieg EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.                
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 1 zabiegu EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 80 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 2700 zł   2429 zł
  PAKIET " PRZEŁOM W ODCHUDZANIU – wybrana partia ciała  
  4 ampułki Lipolizy iniekcyjnej Dermastabilon ( zabiegi wykonuje lekarz dermatolog )
  2 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 2 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 2 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.                
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 2 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 160 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 3250 zł   2899 zł
  PAKIET " CELLULIT STOP "
  10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – usuwanie cellulitu )
  + 5 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – usuwanie cellulitu; czas ok. 1 godz. )

  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  CENA – 1450 zł   1299 zł
  PAKIET " ANTYCELLULITOWY – wybrana partia ciała
  3 ampułki Mezoterapii igłowej Revital Celluform® ( zabiegi wykonuje lekarz dermatolog )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – usuwanie cellulitu )
  + 5 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – usuwanie cellulitu; czas ok. 1 godz. )

  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  CENA – 2550 zł   2299 zł
  PAKIET " POZBĄDŹ SIĘ CELLULITU NA WIOSNĘ – wybrana partia ciała
  4 ampułki Mezoterapii igłowej Revital Celluform® ( zabiegi wykonuje lekarz dermatolog )
  + 4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – usuwanie cellulitu )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – usuwanie cellulitu ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 3600 zł   3199 zł
  PAKIET " MAKSYMALNA LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW I " – wybrany obszar
  ( dla skóry zwiotczałej z rozstępami )
  4 zabiegi Laserowej Likwidacji Rozstępów


  CENA – 1999 zł
  PAKIET " MAKSYMALNA LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW II " – wybrany obszar
  ( dla skóry z głębokimi rozstępami )
  3 zabiegi Laserowej Likwidacji Rozstępów
  + 3 ampułki Mezoterapii igłowej StratchCare® ( zabiegi wykonuje lekarz dermatolog )  CENA – 2299 zł
  PAKIET " LIKWIDACJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )

  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny ;
     czas ok. 1 godz. ) – 320 zł ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 1800 zł   1619 zł
  PAKIET " EAT SkinShock® – 10 zabiegów ( 30 min. )
  10 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – do wyboru : drenaż limfatyczny; ujędrnianie i odmładzanie skóry; usuwanie cellulitu; wygładzanie blizn; redukcja rozstępów; czas ok. 30 min. )
  CENA – 1000 zł   699 zł
  PAKIET " EAT SkinShock® – 10 zabiegów ( 1 godz. )
  10 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – do wyboru : drenaż limfatyczny; ujędrnianie i odmładzanie skóry; usuwanie cellulitu; wygładzanie blizn; redukcja rozstępów; czas ok. 1 godz. )
  CENA – 1500 zł   1199 zł
  PAKIET " UJĘDRNIANIE I ODMŁADZANIE BIUSTU ” 
  3 zabiegi Laserowego Ujędrniania i Odmładzania Biustu
  CENA – 1800 zł   999 zł

   

 • DIETETYKA

   

  DIETETYKA Cena
  Dzięki spotkaniom z dietetykiem dowiesz się jak skomponować zdrową dietę, jak wspomóc odporność
  organizmu, jak wzmocnić stan włosów i paznokci, jak zapobiec chorobom związanym z nieodpowiednim sposobem żywienia !!!
  Pierwsza wizyta ( ok. 1 godz. )
  • Szczegółowy wywiad żywieniowy
  • Określenie parametrów antropometrycznych
  • Analiza składu ciała ( m.in. % ilość tkanki tłuszczowej,  % całkowita ilość wody w organizmie )
  • Obliczenie podstawowej przemiany materii ( PPM ) oraz całkowitej przemiany materii ( CPM )
  • Ocena aktualnego sposobu żywienia
  • Omówienie współwystępujących chorób i przyjmowanych leków
  100 zł
  Dieta 7-dniowa  
  • Obejmuje indywidualny program żywieniowy dopasowany do Twoich preferencji smakowych i stylu
     życia, przygotowany na 7 dni
  200 zł
  Dieta 10-dniowa
  • Obejmuje 10 jednodniowych jadłospisów, które można wykorzystać trzy razy w ciągu miesiąca.
  250 zł
  Dieta miesięczna
  • Obejmuje 14-dniowy program żywieniowy, który wykorzystuje się dwukrotnie w ciągu miesiąca.
  300 zł
  Dietoterapia ( program żywieniowy w chorobach )
  • Cena zależna od rodzaju i stopnia zaawansowania głównej choroby, występowania chorób
     towarzyszących i stopnia złożoności diety.
  300 zł – 600 zł
  Wizyta kontrolna ( ok. 30 min. )
  Konsultacja sprawdzająca efekty stosowanej diety, w tym :
  • przeprowadzenie kontrolnych badań antropometrycznych
  • porównanie wyników wstępnych z uzyskanymi podczas wizyty kontrolnej
  • przeprowadzenie ogólnej oceny stosowanej diety
  70 zł
  W programach żywieniowych każdy dzień rozpisany jest na posiłki i potrawy, które należy spożywać o konkretnych, dostosowanych do Twojego trybu życia godzinach. W każdym jadłospisie znajdziesz dokładne ilości poszczególnych produktów ( podane w gramach oraz ewentualnie przelicznik ilościowy lub miara, np. sztuka, szklanka ).
  Zakupy z dietetykiem ( ok. 1 godz. ) 100 zł

   

 • EXTRA CENY – ZOBACZ KONIECZNIE – W PAKIECIE NAJTANIEJ !!!
  W  PAKIECIE  NAJTANIEJ … !!! Cena
  PAKIET 3 zabiegi VIVACE® – twarz CENA – 2399 zł*
  PAKIET 3 zabiegi VIVACE® – wybrana partia ciała CENA – 2699 zł*
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 4 zabiegi VIVACE® – blizna do 10 cm2 CENA – 999 zł
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 4 zabiegi VIVACE® – blizna do 30 cm2 CENA – 1499 zł
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 4 zabiegi VIVACE® + 4 zabiegi LASEREM FRAKCYJNYM – blizna do 10 cm2 CENA – 1799 zł
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 4 zabiegi VIVACE® + 4 zabiegi LASEREM FRAKCYJNYM – blizna do 30 cm2 CENA – 2699 zł
  PAKIET 1 zabieg VIVACE® + 1 zabieg LASEREM FRAKCYJNYM – twarz CENA – 1499 zł*
  PAKIET 1 zabieg VIVACE® + 1 zabieg LASEREM FRAKCYJNYM – wybrana partia ciała CENA – 1749 zł*
  PAKIET 3 zabiegi VIVACE® + 1 zabieg LASEREM FRAKCYJNYM – twarz CENA – 2699 zł*
  PAKIET 3 zabiegi VIVACE® + 3 zabiegi LASEREM FRAKCYJNYM – wybrana partia ciała CENA – 3599 zł*
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 1 zabieg LASEROWEGO LECZENIA TRĄDZIKU FOTONA Nd:YAG + 1 zabieg VIVACE® – twarz CENA – 1349 zł*
  NOWOŚĆ !!! PAKIET 1 zabieg VIVACE® ( twarz ) + 2 zabiegi EXILIS® ELITE™ ( twarz, szyja ) CENA – 1649 zł*
  *VIVACE® – określona ilość przejść tj. 2 przejścia na różnych głębokościach ( od 0,5 mm do 3,5 mm )
  PAKIET POZBĄDŹ SIĘ DRUGIEGO PODBRÓDKA – podbródek
  1 ampułka Lipolizy iniekcyjnej Dermastabilon ( zabiegi wykonuje lekarz dermatolog )
  + 2 zabiegi EXILIS® ELITE™ + 2 zabiegi TriLipo®MAXIMUS™
  CENA – 600 zł   499 zł
  PAKIET TriLipo® MAXIMUS – 3 zabiegi – twarz, szyja CENA – 1500 zł   999 zł
  PAKIET TriLipo® MAXIMUS – 4 zabiegi – twarz, szyja CENA – 2000 zł   1199 zł
  PAKIET TriLipo® MAXIMUS – 3 zabiegi – twarz, szyja, dekolt CENA – 1800 zł   1199 zł
  PAKIET TriLipo® MAXIMUS – 4 zabiegi – twarz, szyja, dekolt CENA – 2400 zł   1399 zł
  PAKIET TriLipo® MAXIMUS– 4 zabiegi – biust CENA – 1200 zł   799 zł
  PAKIET EXILIS® ELITE™ – 3 zabiegi – twarz, szyja CENA – 1800 zł   1199 zł
  PAKIET EXILIS® ELITE™ – 4 zabiegi – twarz, szyja CENA – 2400 zł   1399 zł
  PAKIET EXILIS® ELITE™ – 3 zabiegi – twarz, szyja, dekolt CENA – 2100 zł   1399 zł
  PAKIET EXILIS® ELITE™ – 4 zabiegi – twarz, szyja, dekolt CENA – 2800 zł   1599 zł
  PAKIET EXILIS® ELITE™ – 4 zabiegi – biust CENA – 1600 zł   999 zł
  PAKIET NATINUEL – PEELING MIGDAŁOWY – twarz, szyja
  3 zabiegi Peeling Migdałowy – twarz, szyja
  5 zabiegów Peeling Migdałowy – twarz, szyja

  CENA – 330 zł
  CENA – 500 zł
  PAKIET NATINUEL – PEELING MIGDAŁOWY – twarz, szyja, dekolt
  3 zabiegi Peeling Migdałowy – twarz, szyja, dekolt
  5 zabiegów Peeling Migdałowy – twarz, szyja, dekolt

  CENA – 480 zł
  CENA – 750 zł
  PAKIET NATINUEL – PEELING MIGDAŁOWY – ramiona
  3 zabiegi Peeling Migdałowy – ramiona
  5 zabiegów Peeling Migdałowy – ramiona

  CENA – 480 zł
  CENA – 750 zł
  PAKIET NATINUEL – PEELING GLIKO PLUS – 25%, 35%, 50% punktowo
  3 zabiegi Peeling Gliko Plus – 25%, 35%, 50% punktowo
  5 zabiegów Peeling Glika Plus – 25%, 35%, 50% punktowo

  CENA – 390 zł
  CENA – 600 zł
  PAKIET NATINUEL – BOTOLIFT– EFEKT BOTOXU – wybrany obszar
  3 zabiegi BotoLift – efekt BOTOXU – wybrany obszar
  5 zabiegów BotoLift – efekt BOTOXU – wybrany obszar

  CENA – 240 zł
  CENA – 350 zł
  PAKIET MIKRODERMABRAZJA+ MASKA KREMOWA – twarz, szyja
  3 zabiegi Mikrodermabrazja + maska kremowa – twarz, szyja
  CENA – 480 zł   299 zł
  PAKIET MIKRODERMABRAZJA+ MASKA ALGOWA – twarz, szyja
  3 zabiegi Mikrodermabrazja + maska algowa – twarz, szyja
  CENA – 540 zł   359 zł
  PAKIET MIKRODERMABRAZJA+ MASKA KREMOWA – twarz, szyja, dekolt
  3 zabiegi Mikrodermabrazja + maska kremowa – twarz, szyja, dekolt
  CENA – 600 zł   419 zł
  PAKIET MIKRODERMABRAZJA+ MASKA ALGOWA – twarz, szyja, dekolt
  3 zabiegi Mikrodermabrazja + maska algowa – twarz, szyja, dekolt
  CENA – 660 zł   479 zł
  PAKIET TERAPIA KWASEM HIALURONOWYM – czas ok. 1,5 godz.
  Mikrodermabrazja / Peeling kawitacyjny + mezoterapia bezigłowa z kwasem hialuronowym + maska algowa + masaż
  CENA – 199 zł
  PAKIET TERAPIA ODŚWIEŻENIE I REWITALIZACJA SKÓRY – czas ok. 1,5 godz.
  Mikrodermabrazja / Peeling kawitacyjny + kwas migdałowy + maska algowa + masaż
  CENA – 169 zł
  PAKIET TERAPIA GŁĘBOKIE OCZYSZCZENIE SKÓRY – czas ok. 1,5 godz.
  Mikrodermabrazja / Peeling kawitacyjny + manualne oczyszczanie + peeling enzymatyczny + ampułka + maska algowa + masaż
  CENA – 199 zł
  PAKIET TERAPIA ODŻYWCZA Z PIELĘGNACJĄ POD OCZY – czas ok. 1,5 godz.
  Mikrodermabrazja / Peeling kawitacyjny + ampułka + maska + płat kolagenowy pod oczy + masaż
  CENA – 199 zł
  PAKIET TERAPIA KOLAGENOWA – czas ok. 1 godz.
  Mikrodermabrazja / Peeling kawitacyjny + kwas migdałowy + ampułka + płat kolagenowy + masaż
  CENA – 239 zł

   PAKIETY  ODCHUDZANIA  I  MODELOWANIA  SYLWETKI PROMOCJA 10% RABATU
  NOWOŚĆ !!! PAKIET " VIP – SILVER " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi VANQUISH® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu VANQUISH® – 30 min.   
  * obszar zabiegowy – uda przód + uda tył – czas zabiegu ok. 1,5 godz. – dopłata do 4 zabiegów VANQUISH® – 1000 zł
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 5000 zł   4399 zł
  NOWOŚĆ !!! PAKIET " VIP – GOLD " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi VANQUISH® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 8 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu VANQUISH® – 30 min.    
  * obszar zabiegowy – uda przód + uda tył – czas zabiegu ok. 1,5 godz. – dopłata do 4 zabiegów VANQUISH® – 1000 zł
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.        
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 6000 zł   5399 zł
  PAKIET " VIP " – wybrana partia ciała
  3 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 3 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 3 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 5 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.                
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 3 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 240 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 2700 zł  2429 zł
  PAKIET " VIP – EXTRA " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 4 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.               
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 3600 zł  3239 zł
  PAKIET " VIP – PREMIUM " – wybrana partia ciała
  6 zabiegów TriLipo® MAXIMUS( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 6 zabiegów EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 6 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min.)
  + 15 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )
                              
  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.                        
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 6 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 480 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 4800 zł  4319 zł
  NOWOŚĆ !!! PAKIET " VANQUISH® – 4 zabiegi " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi VANQUISH® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )

  * czas zabiegu VANQUISH® – 30 min.  
  * obszar zabiegowy – uda przód + uda tył – czas zabiegu ok. 1,5 godz. – dopłata do 4 zabiegów VANQUISH® – 1000 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 4500 zł   3999 zł
  PAKIET " TriLipo® MAXIMUS – 4 zabiegi " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 1800 zł   1619 zł
  PAKIET " TriLipo® MAXIMUS – 6 zabiegów " – wybrana partia ciała
  6 zabiegów TriLipo® MAXIMUS( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * możliwość dokupienia 6 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 480 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 2400 zł   2159 zł
  PAKIET " LIPOMASSAGE® ENDERMOLOGIE™
  10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™

  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  CENA – 1200 zł   899 zł
  PAKIET " EXTRA WYSZCZUPLENIE – wybrana partia ciała   
  4 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 5 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny ;
     czas ok. 1 godz. ) – 320 zł ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 2100 zł   1889 zł
  PAKIET " EXTRA WYSZCZUPLENIE I UJĘDRNIENIE – wybrana partia ciała  
  4 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny ;
     czas ok. 1 godz. ) – 320 zł ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 2400 zł   2159 zł
  PAKIET " MAKSYMALNY EFEKT ZGRABNEJ I JĘDRNEJ SYLWETKI " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 1 zabieg EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 1 zabieg EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.                
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 1 zabiegu EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 80 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 2700 zł   2429 zł
  PAKIET " PRZEŁOM W ODCHUDZANIU – wybrana partia ciała  
  4 ampułki Lipolizy iniekcyjnej Dermastabilon ( zabiegi wykonuje lekarz dermatolog )
  2 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 2 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 2 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – wyszczuplanie )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.                
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 2 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – drenaż limfatyczny ; czas ok. 1 godz. ) – 160 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 3250 zł   2899 zł
  PAKIET " CELLULIT STOP "
  10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – usuwanie cellulitu )
  + 5 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – usuwanie cellulitu; czas ok. 1 godz. )

  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  CENA – 1450 zł   1299 zł
  PAKIET " ANTYCELLULITOWY – wybrana partia ciała
  3 ampułki Mezoterapii igłowej Revital Celluform® ( zabiegi wykonuje lekarz dermatolog )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – usuwanie cellulitu )
  + 5 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – usuwanie cellulitu; czas ok. 1 godz. )

  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  CENA – 2550 zł   2299 zł
  PAKIET " POZBĄDŹ SIĘ CELLULITU NA WIOSNĘ – wybrana partia ciała
  4 ampułki Mezoterapii igłowej Revital Celluform® ( zabiegi wykonuje lekarz dermatolog )
  + 4 zabiegi TriLipo® MAXIMUS ( Program – eliminacja komórek tłuszczowych + Program – DMA )
  + 10 zabiegów Lipomassage® Endermologie™ ( Program – usuwanie cellulitu )

  * czas zabiegu TriLipo® MAXIMUS – 1 godz.
  * kostium do Lipomassage® Endermologie™ – 80 zł
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock®
     ( Program – usuwanie cellulitu ; czas ok. 1 godz. ) – 320 zł
     ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 3600 zł   3199 zł
  PAKIET " MAKSYMALNA LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW I " – wybrany obszar
  ( dla skóry zwiotczałej z rozstępami )
  4 zabiegi Laserowej Likwidacji Rozstępów


  CENA – 1999 zł
  PAKIET " MAKSYMALNA LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW II " – wybrany obszar
  ( dla skóry z głębokimi rozstępami )
  3 zabiegi Laserowej Likwidacji Rozstępów
  + 3 ampułki Mezoterapii igłowej StratchCare® ( zabiegi wykonuje lekarz dermatolog )  CENA – 2299 zł
  PAKIET " LIKWIDACJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ " – wybrana partia ciała
  4 zabiegi EXILIS® ( Program – likwidacja tkanki tłuszczowej )
  + 4 zabiegi EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny; czas ok. 20 min. )

  * czas zabiegu EXILIS® + EAT SkinShock® – 1 godz. / 1 godz. 30 min.
  * możliwość dokupienia 4 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – drenaż limfatyczny ;
     czas ok. 1 godz. ) – 320 zł ( dla osób mających problemy z przemianą materii )
  CENA – 1800 zł   1619 zł
  PAKIET " EAT SkinShock® – 10 zabiegów ( 30 min. )
  10 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – do wyboru : drenaż limfatyczny; ujędrnianie i odmładzanie skóry; usuwanie cellulitu; wygładzanie blizn; redukcja rozstępów; czas ok. 30 min. )
  CENA – 1000 zł   699 zł
  PAKIET " EAT SkinShock® – 10 zabiegów ( 1 godz. )
  10 zabiegów EAT SkinShock® ( Program – do wyboru : drenaż limfatyczny; ujędrnianie i odmładzanie skóry; usuwanie cellulitu; wygładzanie blizn; redukcja rozstępów; czas ok. 1 godz. )
  CENA – 1500 zł   1199 zł
  PAKIET " UJĘDRNIANIE I ODMŁADZANIE BIUSTU ” 
  3 zabiegi Laserowego Ujędrniania i Odmładzania Biustu
  CENA – 1800 zł   999 zł
     
  PAKIET " LASEROWE LECZENIE RUMIENIA – twarz
  3 zabiegi Laserowego Leczenie Rumienia
  CENA – 900 zł   699 zł
  PAKIET " LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU – twarz
  3 zabiegi Laserowego Leczenie Trądziku
  CENA – 600 zł   499 zł
  PAKIET " LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ – twarz
  3 zabiegi Laserowego Usuwania Przebarwień

  CENA – 1500 zł   999 zł
Płatnoości na raty - Medi Raty

Ankieta

Zobacz wyniki

Co Cię skłoniło do wizyty w Klinice VESUNA?

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013