English
English
Vesuna Klinika Medycyny Estetycznej - Bonarka
Vesuna Klinika Medycyny Estetycznej - Krokus
NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE ORAZ NAJLEPSZA OFERTA W MAŁOPOLSCE !!!

Ginekologia estetyczna

ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna ma na celu poprawę wyglądu i atrakcyjności żeńskich narządów płciowych oraz polepszenie ich funkcji seksualnych. Zabiegi z tego zakresu prowadzą do poprawy poczucia własnej samooceny i komfortu psychicznego leczonych kobiet – ma to również znaczenie dla poprawy wizerunku kobiety w oczach jej partnera. Zabieg pomaga usunąć psychiczną barierę związaną z wyglądem narządów płciowych i powoduje, że kobieta nabiera pewności siebie, dzięki czemu czerpie większą satysfakcję z życia seksualnego.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej polecane są kobietom, które nie do końca akceptują wygląd swoich organów w strefach intymnych. Wygląd ten może być kwestią dziedziczenia, czyli genetyki, może zmienić się po porodzie lub w wyniku innego zabiegu chirurgicznego. W wyniku upływu czasu, którego nieuniknionym skutkiem jest proces starzenia, dochodzi do zanikania tkanki podskórnej. Przyczyn jest wiele, skutek jeden : dyskomfort.

Dlatego też, z myślą o naszych Pacjentkach, rozszerzyliśmy wachlarz usług o ginekologię estetyczną czyli odmładzanie okolic intymnych. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej pomogą pozbyć się towarzyszącego na codzień dyskomfortu, dodadzą pewności siebie, poprawią niską samoocenę kobiety. Celem ginekologii estetycznej jest poprawa wyglądu żeńskich narządów płciowych oraz polepszenie ich funkcji seksualnych. Pamiętajmy, że głównym celem ginekologii jest poprawa komfortu i zdrowia naszych pacjentek oraz ich swoboda na co dzień, np. w przypadku zabiegu wysiłkowego nietrzymania moczu.W VESUNA specjalizujemy się w przeprowadzaniu laserowych zabiegów ”intymnych” :

  • Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
  • Laserowe obkurczanie pochwy
  • Laserowe wybielanie i ujędrnianie warg sromowych
  • Laserowe wybielanie odbytu

Dla kogo :

  • dla kobiet nie w pełni usatysfakcjonowanych wyglądem swoich zewnętrznych narządów płciowych
  • dla kobiet po porodach
  • dla kobiet nie usatysfakcjonowanych pożyciem seksualnym
Płatnoości na raty - Medi Raty

Ankieta

Zobacz wyniki

Co Cię skłoniło do wizyty w Klinice VESUNA?

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013